Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 1 hete csinálom az agykontroll...

Ildikó235 kérdése:

1 hete csinálom az agykontrollozást, napi 2x-3x. Az elején rosszabodhat az állapot átmenetileg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pszichiátriai beteg, de 2 éve eléggé mélyponton vagyok, sokat szorongok, pszichológusnál is jártam. Az agykontroll tanfolyamot nem végeztem el, cd-ről hallgatom, első 3-4 naüpban eufórikus érzés volt, ám jópár napja nagyon rosszul érzem magam. nem tudok aludni, szorongok még jobban. Ez normális? Köszönöm előre a válaszokat, nagyon fontos lenne!

2013. szept. 2. 14:03
 1/4 anonim válasza:
Tehát azért kezdted el az agykontrollt, mert azt akarod, hogy ne legyenek ilyen problémáid, és gondolom közben is erre koncentrálsz. Ha így van, akkor szerintem ez a baj, mert magára a gondra koncentrálsz, ezáltal még jobban bevonzod a bajt. Koncentrálj arra, hogy jól legyél, és egyáltalán ne szerepeljen semmi szomorú a gondolataidban. Nekem ez bevált.
2013. szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem attól rosszabbodott az állapotod!
2013. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vonzottam be semmilyen bajt, csak azt mondom, hogy ami 2 éve velem van 0-24ben egy alapszorongás, az most kicsit felerősödött
2013. szept. 3. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem az a része nagyon nem jött be, hogy olyanra szoktat rá, hogy folyamatosan ilyen idióta pozitív dolgokat szajkózz magadnak. egyszerűen olyan volt, mintha tele lenne spammelve a mentális életem :D
2013. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!