Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A ciklotímia leküzdhető így?

A ciklotímia leküzdhető így?

Figyelt kérdés

Havonta egyszer nagyon rosszul vagyok. Kb. 2-3 napig.Nincs erőm felkelni,ok nélkül sírok és szuicid gondolataim vannak.Majd ürességet érzek és utána kezd múlni.

Nagyon érzékeny vagyok.Mindenért sírok.Ok nélkül sokszor remegek is.Vagy aludnék mindig vagy 2 napig nem tudok aludni.Barátaim nincsenek.Csak a szüleim vannak.

Jártam egy darabig pszichiáterhez,meg pszichológushoz meg 3 hónapig Tegretolt szedtem.

A gyógyszer nem használt.A pszichiáter másikat nem akart írni.Így nem mentem vissza.A pszichológus közömbös volt.Azt is hagytam,ahogyan a gyógyszert is.

Próbáltam pszichológust keresni.De az egyik terápiás összeférhetetlenség miatt nem vállalt a másik meg nem ért rá...Szóval feladtam...

Nemrég vagyok túl egy szakításon,ami miatt sokszor rám tör a sírás és szarnak érzem magam.

Mit tehetnék?

22/N


2017. dec. 22. 03:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Havonta pár napig? Nem ovulaciokor? Esetelg PMS?
2017. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha havonta jelentkezik, tényleg gyanús, hogy a PMS súlyosabb formája lehet, ami járhat depressziós tünetekkel, szuicid gondolatokkal. Nézz utána a PMDD-nek.

[link]

[link]

[link]

2023. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!