Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csoportterapiara tiniknek hol...

Csoportterapiara tiniknek hol van lehetoseg? SURGOS

Figyelt kérdés
Csoportterapias foglalkozas kene, mert szorongok az emberek kozott. Kiskorom ota ezvan, vmiert sose tudtam beilleszkedni es ez hatalmas problemava es szorongassa notte ki magat, szuksegem van a segitsegre. Miskolc kozelebe elony lenne, de barhol jo. :D 17 vagyok

#csoportterápia #beilleszkedesi nehezsegek
2017. dec. 27. 21:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyit meg, h sajnos eleg depresszios vagyok es mar kezdenek ongyilkos gondolataim lenni, mert tenyleg egyedul maradtam nagyon. Szeretnek visszaillleszkedni es 17 evesen lehet, h mar keso, de menteni a menthetot, ertitek. Egesz eletembe a szobamba ultem, es a mostani szilvesztert is egyedul toltom, kerlek segitsetek:(
2017. dec. 27. 21:04
 2/6 anonim válasza:

Sajnos segíteni nem tudok, esetleg nézelődj a neten, de annyit mondok, hogy a deoresszióm nem tünt el, viszont nehezen, de sikerült leküzdenem a helyzetem és mostmár lassan de rendbe jövök.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy megérte nem öngyilkosnak lenni.

Te se légy az és hidd el, van megoldás. :)

2017. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy csoportterápiára lenne szükséged? Ezt csak szakember tudja eldönteni. 17 évesen fordulj az iskolapszichológushoz.
2017. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szilvesztert egyedul toltod? Wtf? Menjel mar ki lazulni. 17 vagy ne beszelj itt az elet szenvedeseirol?

Hol elsz te? Miskolcon? :D

2017. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
haat pszichologis mondta, de sulim sajna nincsen, 9be megbuktam, mert nem tudtam bejarni es azota csak szenvedek egy felnottkepzesbe aloneba:(
2017. dec. 27. 22:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, hol van ilyen csoportterápia tiniknek, háziorvosod vagy az iskolaorvos biztos többet tudna erről mondani. 17 évesen egyáltalán nem késő változtatni! Én 26 éves korom óta járok orvoshoz, azóta van normális életem. Voltak korábban is jó éveim, de a tinikoromat beárnyékolta a rengeteg szorongás.
2017. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!