Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csoportterápiára hogyan lehet...

Csoportterápiára hogyan lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
Egyéni pszichoterápiára sajnos nincs pénzem, ezért csoportterápiára szeretnék járni. Honnan tájékozódjak, hogy mikor és hol indulnak ilyenek?

2017. jan. 25. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy apróságot eltitkolsz: melyik országrészben kívánod.

[link]

2017. jan. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pécs
2017. jan. 25. 09:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak Budapesten tudok működő csoportokról, Pécsett nem.

Viszont jó, ha tudod, hogy a csoportterápia hatékonysága meg sem közelíti az egyéni terápiáét! Teljesen máshogy hat... én a csoportot inkább csak kiegészítésül ajánlanám az egyéni terápia mellett.

Gondold végig az anyagi lehetőségeid, biztos vagyok benne, hogy valahonnan tudnál egy picit lecsippenteni annak érdekében, hogy tudj terápiára járni. Én is ezt tettem, amikor belevágtam. (És azért a csoport is fizetős, arányaiban mondjuk a fele, harmada, mint az egyéni, de azért azt is ki kell gazdálkodni valahogy...)

2017. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!