Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid stb. )

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé rosszul vagyok ,sokszor fulladok (nem kapok rendesen levegőt,és ilyenkor próbálok mély levegőt venni,de így is sokáig tart)Ez legtöbbször akkor van amikor valami rossz dolgon gondolkodom pl magányos vagyok,szerencsétlen,ilyenek,de van amikor nem kell ezekre gondolnom,nem tudom hogy van e köze ehhez.

Jelenleg nem tudom hogy kiszeretnék e jönni ebből a "lesza#om völgyből" de azt tudom hogy rossz.

Mit tudnék csinálni?Az osztályom utálom,családom nagyrészt veszekszik,az egyetlen ember akivel igazán beszélgetni tudtam pár hónapja halt meg..



2017. dec. 30. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

El tudsz menni pszichológushoz, pszichiáterhez. Nekik az a dolguk, hogy ilyen problémákon segítsenek.

Mindenképp érdemes kijönni a "völgyből", főleg ha te is tudod, hogy rossz.

2017. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,sajnos nem merek lépni,elmenni pszichológushoz,sőt elmondani se senkinek..Pedig van egy lány oszt.társam akivel néha beszélgetünk,ő viszint pánikbeteg,lehet hogy ő tudna segíteni,de nem merem neki se mondani..
2017. dec. 31. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mostanába sok fiatal küzd ilyen gondokkal, magány depresszió! Muszáj lesz orvoshoz menned!!! Mert ha nem kezelik ez csak rosszabb lesz, ilyen fiatalon talán könnyebb segíteni és vedd elő az erődet és beszélj az osztálytársaddal!
2017. dec. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy kellemetlen beszélni róla, és nagyon nehéz rászánni magad, de csak egyszer kell megcsinálni. Utána viszont legalább lesz rá esély, hogy a sokszori rosszulléten segítsen egy orvos.


Pánikbeteg osztálytársadnak miért nem mered elmondani? Ő előtte már csak nem tartana kevesebbre miatta...

Viszont lehet, hogy bátorítana, segítene orvoshoz fordulni, ha már neki sikerült.

2018. jan. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!