Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magánpszichoterapeutám elbocsá...

Magánpszichoterapeutám elbocsátott nem vállalja a kezelést. Ilyenkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Magánhoz járok már másfél éve és elbocsátott a rendeléséről. Először én akartam elmenni mert úgy éreztem nem használ. Azután erre megsértődött és azt mondta akkor menjek el megírta a jelentésemet amit viszek másik orvoshoz de ekkor meg bocsánatot kértem tőle és maradni szerettem volna. Ő meg azt mondta ne alkudozzak és ez nem játék. Mondom nem játszok szeretnék maradni de nem engedte. Annyi kedvezményt adott hogy három hónap múlva keressem ha szeretnék menni de előtte nem fogad mert manipuláltam stb :( :( :(


Ma meg teljesen rossz kedvem van hogy kidobtak és sírok egész éjszaka erről álmodtam és rossz a kedvem :(



#pszichológus #elbocsátáts
2018. jan. 5. 17:14
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Keresd három hónap múlva!
2018. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
47%
Aranyszabály: Amelyik kuruzslónál háromszori szeansz után sem érzel egy fikarcnyi javulást sem, azt minden bocsánatkérés nélkül le kell cserélni.
2018. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen végzettségei vannak ennek a "pszichoterapeutának"? Amit tesz, az szakmai és etikai szempontból is kifogásolható. Soha nem lehet csak úgy elküldeni pácienst (főleg nem sértődésből), mindenképpen kötelessége lenne számodra elérhetőségeket biztosítani, át kell irányítania másik szakemberhez. Nem csodálom, hogy úgy érezted, nem használ, ez az ember nem kompetens.
2018. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Azt mondtam másikhoz akarok menni többször is mondtam neki mert nem válaszolt a leveleimre karácsonykor! Erre amikor mentem hozzá most kérdezte miert akarok másikhoz menni. Mondom nem tudom! Erre megírta a zarojelentest és mondtam hogy maradni akarok azt mondta hogy max három hónap múlva mondom én két hét múlva akarok menni. Erre õ azt mondta ne alkudozzak vele ne játszák! Mondom nem játszok és meg majdnem sírtam is!


Írta valaki h három alkalom után eredmény! Nekem szem zavar miatt van terápia ami több év alatt gyógyul sztem ezért lett volna fontos hogy maradhassak ennél mert nagyon sokat használt :( :(

2018. jan. 5. 17:38
 5/39 anonim ***** válasza:

'Szem. zavar'

Ha határeseti vagy akkor esélyes hogy valamilyen szinten manipuláltad mint ember az embert.

Egyébként egy terapeuta sem 'Szent' hogy igenis,neked megoldom a problémáidat de azonnal mert kötelességem.

Vannak neki(k) is saját döntéseik,viszonyulásaik mások felé mint egy átlagembernek.

Beleszerettél?

2018. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem szerettem bele!
2018. jan. 5. 17:53
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, te vagy az? :D hat figyelj, így jártál. Te zaklattad, te írtad neki hogy ott fogod hagyni, elvégre szavahiheto ember vagy, úgyhogy kikerted a papirjaidat tőle stb. Persze hogy nem vállal, mert egy pioca vagy, aki ünnepekkor is zaklatja az orvosát, aki erre semmilyen módon nem adott felhatalmazást. Nem a haverod, az ORVOSOD. Ha valamelyikotoknek nem tetszik valami, nyugodtan útnak lehet engedni a másikat. Te szerintem nagyon csúnyán bantal vele, ráadásul TE mondtad hogy ott akarod hagyni. Úgyhogy keress egy másik orvost, akin élősködhetsz, ezt az embert még hagyd békén, úgyse tudnál nála tiszta lappal kezdeni.
2018. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászólás ütött.

Egyébként tényleg az jön le az írásodból,kérdező,hogy mintha kórosan beleszerettél volna,már ha erre van normális kifejezés.

Bár ez az egész kis sztori meg a manipuláció utalhat arra is hogy nem határeseti vagy,de ez mondjuk olyan mindegy ha 'olyan az ember amilyen'.

2018. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

:D

Te vagy az aki karácsoneste az orvosát fenyegette mert nem válaszolt az sms-ére 24 órán belül? Te vagy aki bizonygatta, hogy szavahihető ember vagy így ha egyszer kijelentetted hogy a zárót kéred akkor úgy is lesz? (Ez azután hogy a pszichiáter a feltèteleket elmondva fogadni akart a viseljedésed ellenére) megsértődött?-ugyan, értelmetlennek találta a kezelésedet, korrekt is szerintem hogy közölte. A nem játszol mondat inkább arra utal hogy kamuztál neki jobbra-balra. Pont úgy mint itt a gyakorin. Minek neked terápia? A helyet foglalod mástól

2018. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Örüljél,hogy csak így jártál és pszichoterapeuta.Lehet más már rég csúnyán kidobott volna.

Nem írogatunk senkinek se folyton! Főleg meg nem ünnepnapokon,amikor valószínűleg a rég nem látott rokonaival is találkozhat az ember.Ha jót akarsz magadnak és neki akkor békén hagyod ezt a pszichoterapeutát.Keress mást! De mondd el neki hogy jártál vele,hogy mindig irkáltál neki és besokallt.Lehet neki több ideje lesz meg megfogtok tudni állapodni.

2018. jan. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!