Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek normális az ilyen...

Szerintetek normális az ilyen szülő, aki ilyeneket fog a gyerekére, hogy bolond vagy elmegyógyintézetben a helye?

Figyelt kérdés
Erre. szerintem nem magyarázat, hogy régimódi vagy vele is szigorúak voltak a szülei.
2018. jan. 5. 22:19
 1/5 Bubuka508 ***** válasza:
100%
Az nem is magyarázat. De szerintem valószínűleg csak idegből mondta, nem gondolta komolyan.
2018. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő ezt komolyan gondolja.
2018. jan. 6. 06:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt most senki sem tudja így látatlanba megmondani, hogy normális, vagy jogos-e. Az nagyon sok mindentől függ. Lehet, hogy tényleg csak felindultságból mondta, lehet hogy komolyan gondolja. Egyébként normális, ha a gyereknek tényleg vannak problémái, ebben az esetben mondjuk nem vitatkozni kell, hanem felkeresni egy pszichiátert, pszichológust.
2018. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Basszus nincsenek pszichés problémáim, hanem ő fenyeget magán kivül, hogy rám hívja a mentőket, bezáratat az elmegyógyintézetbe. Ha visszaszólok, akkor megpofoz. Rossz jegyet kapok stb.

Meg felkelek éjjel wc-re, akkor már elkezdi, hogy altatóznom kellene magam, mert nem tudok biztos aludni, meg fogok bolondulni. Megkérdezem miért csinálja, akkor is ez megy, hogy "megbolondultál azért".

Szerintem erre nem mentség az, hogy ideges. Meg ha valaki bolond, az ő az. Egy embernek se kivanom ezt. De még ha valakinek tényleg pszichiáterhez kellene mennie (nem nekem), akkor se hetekig naponta vérbenforgó szekkel ordítod neki, hogy bolond vagy, kihívom rád az ügyeletet.

De tényleg rendeben vagyok mentálisan.

Bocs, de nagyon elegem van belőle.

2018. jan. 6. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, sajnálom hogy anyuddal kell együtt élned. Ebben az esetben nem, egyáltalán nem normális. Szerintem inkább édesanyádnak van pszichés betegsége, mint neked.
2018. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!