Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Bio-melatonin filmtabihoz...

A Bio-melatonin filmtabihoz hozzá lehet szokni?

Figyelt kérdés
Mert ez nekem segít az elalvásban. Dolizok nekem mindennap kéne szednem, mert elég feszült vagyok. Egyszerűen nem tudok elaludni magamtól.
2007. nov. 27. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

A természetes anyagokból készült termékekhez elvileg nem lehet hozzászokni, legalábbis fizikailag.

Pszichésen viszont az előfordulhat, hogy ha abbahagyod, azért nem fogsz tudni elaludni, mert arra gondolsz, hogy a tabletta nélkül úgysem fog menni.

Mindenestre hagyományos altatókkal semmiképpen ne próbálkozz, mert azoknál tuti a hozzászokás!!!

2008. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%

Ezt a tablettát nem ismerem, de a levendula tea is nagyon hatékony feszültségoldó, és segít az elalvásban. Vagy egy teakeverék, amit te is könnyedén el tudsz készíteni:

Álomtea(1 csészéhez): 1 teáskanál kamillavirág, fél teáskanál borsmenta, csipetnyi gyömbérpor, csipetnyi őrölt szerecsendió. Forró vízzel öntsd fel, 5 percig hagyd állni! Mézzel, citrommal ízesítheted.


Gyógyszereket szerintem se használj!

2008. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A melatoninra nem lehet rászokni mivel ezt az anyagot az agy sötét hatására elkezdi termelni ezért alszunk el .A napi stressz sajnos okozhat alvási zavarokat,próbáld meg a munkahelyi problémákat a lakás ajtón kívül hagyni,tudom nem könnyű,de menni fog csak akarni kell.Ajánlani tudom a meditációt,szerintem a neten találsz hanganyagot és technikákat,a jóga is sokat segít,ezt személyes tapasztalatból mondom.Ha nehezen alszol el igyál meg egy csésze kamillateát mézzel,vagy egyél meg egy két deka fehér húst pl csirkemellet,a fehérje segít az elalvásban.
2008. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!