Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Álom, van jelentése? értesz...

Álom, van jelentése? értesz hozzá?

Figyelt kérdés
Színes álmom volt.Egy ipszilon útelágazáshoz vezetett egy fehér gyertya rajz a sötétkék égen. Gyertya, amit rajzolni szokás lánggal. Bal oldalon megjelent egy kis templom, vörös márvány padokkal. Családtagjaimat hívtam, jöjjenek, nézzék meg amit én látok. Minden márvány pad két végén kis lángocskák jelentek meg a padok karfáin, de csak nekem. Amikor családtagjaim oda néztek, a lángocskák visszahúzódtak. Csodálatos, kellemes álom volt, még akkor is, ha sem a férjem, sem a fiam nem voltak ott. Már szégyellem, mert szeretem a férjem és a fiam, azt az érzést azonban nem tudom elfelejteni.Egyedül voltam, és amikor félig-meddig felébredtem, sírtam, vissza akartam hozni az álmot, nem akartam még felkelni. Sajnos nem tudtam. Mitől van a színes álom, és mit jelenthetett ? Aki ért hozzá írjon.
2018. jan. 10. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom mit jelenthet
2018. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel nem hiszek az álmokban, sem annak jelentésében, érdeklődtem ki mit tud, akar belelátni, mert én csak egy késő esti vacsora utáni zűrzavarnak tekintem. Vannak, akik belemagyaráznak az álmokba jelentéseket, én mindig azt mondom, olyan késő este már ne egyél semmit
2018. jan. 12. 20:51
 3/4 A kérdező kommentje:
belelátni, belemagyarázni .
2018. jan. 12. 20:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudom semmi jelentősége. Nem várok választ.
2018. jan. 12. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!