Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ketilept 75 mg-ban. Szabad...

Ketilept 75 mg-ban. Szabad ennyit elsőre bevenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 19 éves vagyok,nagyjából egy éve diagnosztizáltak alkalmazkodási zavarral és borderline személyiségzavarral, bár utóbbit egy orvos inkább nárcisztikusnak gondolja. Eddig Lamolepet (antiepileptikum, 200 mg) és Yarocent (antidepresszáns, 45 mg) szedtem. Nemrég egyhe illúzióim támadtak, amikre a kezelőorvosom Ketileptet írt fel, naponta egy 150 mg-os tabletta felét. Az ismerőseim aggódnak, mert ez állítólag sok egyszerre, de az orvos mégiscsak orvos... Ha tudtok bármilyen tanácsot adni a bevételét illetően, azért nagyon hálás volnék.

2018. jan. 10. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem korhazban adtak elsore rogton 150 mg-ot, semmi bajom nem volt tole, csak par napig almos voltam napkozben / sokat aludtam.
2018. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Nagyon sokat számít a válaszod. Kicsit aggódom, de ez az orvos eddig csak segíteni tudott.
2018. jan. 11. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Ne aggódj! Főleg ha eddig is jók a tapasztalataid vele. Nem írnak fel az orvosok olyan adagot, amit nem lenne szabad bevenni.
2018. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!