Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Sedacure forte alkalmazható...

A Sedacure forte alkalmazható gyerekeknél?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A 10 éves lányomnak alvási problémái vannak!Nem tudom otthagyni a szobájába míg el nem alszik,illetve éjszaka is 2-3 alkalommal megébred és akkor is meg kell várnom míg visszaalszik mert nem enged el!Rendezett körülmények között élünk,nincs itthoni stressz,sokat beszélgetünk ehymással mindenről és az iskolába is szíevsen jár,jól tanul.Tehát ezek nem lehetnek probémák.Végső megpldásként arra gondoltam kipróbálom nála a Sedacure Forte tablettát!Van valakinek tapasztalata ennyi idős gyereknél?Segítségeteket előre is köszönöm!Kati
2018. jan. 13. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát végülis a betegtájékoztatón nincs rajta hogy gyerekek nem szedhetik meg csak gyógynövény szóval én kipróbálnám.
2018. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Függőséget okoz. Egy 10 évest ne szoktass rá gyógyszerre, mert később még súlyosabb problémái lesznek. Én szedtem egy időben sedacurr fortét, de nem használt semmit, pedig néha nagy elkeseredettségemben 3-4 szemet is bevettem. A gyerekorvost kérdezzétek meg.
2018. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!