Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? (lent)

Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Sajnos megnéztem egy borzalmas videót a héten ,egy embert öltek meg..de nem akárhogyan..nem adok linket senkinek nem szeretnétek. Azóta borzalmasan érzem magam.Sokkot kaptam vagy valami hasonló? Éjjelente nem tudok aludni..félek,szorongok, folyton erre gondolok..senkinek nem kívánom hogy lássa amit láttam.az internet borzalmas hely..valaki segítsen,mit tegyek..
2018. jan. 16. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz mesét. Erre nem tudok mit mondani. Senki sem kötelezett arra, hogy végignézd, legközelebb kerüld el az ilyet.
2018. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudom keveset írtál a problémádról :(
2018. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Foglald le magad mással, nézz meg egy vidám filmet, sorozatot, akármit. Akármilyen borzalmas volt a videó, nem fog életed végéig tartani ez az állapot. Anno igazságügyi orvostanon sokmindent láttam, képek, boncolások, meg párszor én is belefutottam kivégzős/halálos balesetes videókba, de utána elfoglaltam magam mással. A WikiLeaks videókkal légy óvatos...
2018. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!