Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek "megváltoztam"?

Mit tegyek "megváltoztam"?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időszakban nem lelem boldogságomat semmiben sem. Olyan fapofa vagyok csak ritkán nevetek. A barátaim is azt mondják megváltoztam. Nem érdekelnek az álmaim, az életcélom. Elvesztettem a motiváltságomat. Meg akarom szüntetni ezt de nem tudom hogyam. Még csak 15 éves vagyok.

2018. jan. 18. 16:26
 1/1 anonim válasza:

Szia!


A változás ilyen korban normális, az már nem biztos hogy "normális" az, ha az életkedved csökken. Menj el programokra, keress hobbit. Esetleg ha úgy érzed, menj el pszichológushoz, nyugi, nem ciki meg semmi ilyesmi. Keress izgalmat az életedben, és a megszokott rutinodba tegyél mindig valami újat. Pl: ha lány vagy és sminkelsz, használj új dolgokat, próbálgass új megjelenést, stb. Próbálj ki sok mindent, a világ olyan tág, hát fedezd fel! Sportolj.


Tudom, ilyenkor nem tűnik csábítónak, és nincs kedved rá, de ha zavar ez az állapot, csak így tudsz tenni ellene.

2018. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!