Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen órabérrel dolgoznak...

Gál Zoé kérdése:

Milyen órabérrel dolgoznak manapság a pszichológusok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 19. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
5-25 ezer közt valahol. Mindkettővel találkoztam már. Az átlag 8-10-12 körül.
2018. jan. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, még annyi, hogy fizettem közhelyekért, hümmögésért 5 ezreket, és IGAZI, SZAKSZERŰ tanácsokért 25 ezret. Előbbit sajnáltam, utóbbinak a kétszeresét se sajnáltam volna, mert konkrétan életmentő beszélgetés volt. A lényeg, hogy JÓ (!!) szakembert keress, ha már fizetni kell érte.
2018. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az SZTK-s pszichológus nagyon nem jött be. :(
2018. jan. 20. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi van azokkal, akik csak a hümmögést tudják megfizetni? :(


Egyetemistákkal pl akiknek a legnagyobb szüksége lenne, pszichológusra, mert stresszesek, kilátástalanok, úgy érzik nem bírják stb? vagy másokkal, akiknek a diákmunka épp arra elég, hogy a kolira és a mindennapi szükségleteikre előteremtsék a pénzt?

2018. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én terapeutám ülésenként kér 8 ezer ft-ét és nagyon jó szakember.
2018. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4: Egyetemre inkább ne is menjen olyan, akinek pszichológus kell! Jó lesz neki az OKJ is!
2018. jan. 20. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg a hümmögésért fizettem 14et :D
2018. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
aki legombol 10-20 ezer forintokat az nem etikus, miért kérnek ennyi pénzt? Így tényleg csak a gazdagok engedhetik meg maguknak.
2018. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!