Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek lehet, hogy...

Szerintetek lehet, hogy "iskolaundorom" van?

Figyelt kérdés

Korábban kiírtam egy kérdést ezzel kapcsolatban:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__907..


Holnap lesz két hete, hogy folyamatosan hányingerem van, ha iskolába kell mennem. Orvosnál voltam sokszor, kórházban voltam 4 napig (kiszáradás miatt), kaptam gyógyszert, mégsem múlt el. A kórházban arra gondoltak, hogy lehet hogy laktózérzékenység, így most nem eszek/iszok semmi tejeset. De a háziorvosom szerint lehet, hogy szorongás miatt van.

Először nem akartam elhinni, mert semmi bajom a sulival: igen, sokat kell tanulni, de vannak barátaim, és jól szoktam érezni magam. Viszont kezdem elhinni, mert hétvégén meg semmi bajom, ma is (szombat) felkeltem iskolaidőben, mindent úgy csináltam mint pénteken, ma semmi bajom, pénteken meg rosszul lettem reggel. Most lehet, hogy azért mert nem ettem tejeset, lehet hogy mert hatott a gyógyszer, de lehet hogy azért, mert tudtam legbelül hogy nem kell iskolába mennem...

Vélemény? Valakinek hasonló? :( 15L



2018. jan. 20. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
hah mintha magamat olvasnám. Régen engem is vittek minden kivizsgálásra. Fájt a hasam, hányingerem volt, szorongás miatt. Volt egy tanár, utáltam, ő is utált, és nagyon féltem tőle. De akármilyen órán, ha felelnem kellett, inkább mondtam azt h nem tanultam, és kérek 1est. (pedig tanultam) Pszichés okokból volt sajnos. Aztán egyik nyárra megváltozott, és "kinőttem" ha lehet igy fogalmazni.
2018. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Velem is hasonló dolog van csak nekem a hasam szokott fájni, de ha elterelem erről a gondolataimat,akkor nem fáj. Próbálj meg beszélgetni vagy akármi mást csinálni és talán az segíthet legalábbis nálam működött.
2018. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!