Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Budapesten hol van pszichológu...

Budapesten hol van pszichológus? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Csak magánrendelés van, vagy van SZTK-ban is? Hogy működik ez? Eddig iskolapszichológushoz jártam, de elballagtam, és jó lenne, ha tudnék még menni valakihez.
2010. jún. 6. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy az iskolapszichológusod tud-e vállalni priviben is. Ha nem akkor, biztosan ajánl neked valakit.


Úgy felmerült bennem a kérdés. Az a probléma, amivel hozzá fordultál még nem szűnt meg?

Mert pszichológushoz nem csak egy mindennapi csevegésre járunk. De bocsi tényleg, ezt nem rosszindulatból írom.

2010. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem voltam nála sokszor, csak az utolsó 2 hónapban kezdtem járni. önbizalomhiányom van (ami annyira nem nagy gáz szerintem), és azt mondta, hogy minden miatt magamat hibáztatom, akkor is, ha nem tehetek róla. szerintem tudnék élni most további kezelések nélkül, csak tök jó volt, hogy mindig mehettem hozzá...
2010. jún. 6. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
A mi kerületünk ben pl. van Mentálhigiénés Gondozó nevezetű intézmény, ott pszichológus és pszichiáter is dolgozik, ez ingyenes.
2010. jún. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy még az adott kerület nevelési tanácsadójában is tudnak segíteni, nézd meg a neten a címet.vagy ha már túlkoros vagy, szerintem el tudnak igazítani
2010. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!