Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki szenved/szenvedett közülete...

Ki szenved/szenvedett közületek agorafóbiával? 23/F

Figyelt kérdés
Kort, nemet és rövid történetet írjatok kérlek.

2018. jan. 27. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Én nem szenvedek ilyenben, de érdekes volt, amikor találkoztam egy feltehetően ilyennel. Buda, csendes, kisforgalmú övezet, az úttest olyan keskeny, hogy két kocsi egymással szemben éppen, hogy el tud menni. Éppen semmi jármű forgalom nem volt és gyalogosok sem voltak, késő délután, még jó látási viszonyok is voltak. Egy talán 60-70 közötti hölgy állt az egyik sarkon és megkért, hogy kísérjem már át a szemközti sarokra, mert ő egyedül nem mer átmenni. Belémkarolt, átvezettem, megköszönte, továbbment a 10 méterre levő házához. Én meg emésztettem a tapasztaltakat.
2018. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
1-es ezen mit emesztettel? Szar sztori mert ez nem agorafobia te szerencsetlen. Uristen de sotet vagy. Nezz mar utana mi az az agorafobia.
2018. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
2.) mar ne haragudj de megis mi jogon itelkezel masok felett? Megertem hogy gondjaid vannak de ne masokat bants vele, hanem old meg inkabb. Siman lehetett a no agorafobias , ez is egy tunet hogy koztereken nem mernek atmenni, van hogy kilepnek es mar elajulnak annyira rosszul lesznek. De ha nem is volt az mi jogon beszelsz te igy? Jelentettelek.
2018. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolso kinek kepzeled magad? BKV ellenornek h itt jelentgetsz? Pont leszarlak.Egy 60-70 eves asszony az idos es nem kell rasutni egy sulyos agorafobiat ami egy pszichiatriai diagnozis. Idiotak. Utana kene olvasni de erosen.
2018. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Elsonek es 3.-nak:


[link]


Mindenfele nevetseges jelentgetesek hwlyett tajekozodjatok! A 2-nak igaza volt, egy idos no atkiserese az nem agorafobia! Legyetek majd ti annyi idosek aztan meglatjuk.

2018. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg hogy agorafóbiás volt vagy sem , hanem hogy ilyen stilusban beszel olyan emberrol akit nem is ismer.

De latom megragadtatok a lenyeget.

2018. jan. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De igen, az a lenyeg, hogy agorafobias volt vagy nem, mert errol szol a kerdes! Mellesleg meg az idiota hozzaszolo itelt el egy idos embert egy ilyen szarert, hogy at kellett kiserni az utcan. Barom.
2018. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnos én. Nekem a pánikbetegséghez társul, sokszor ha nagy térben vagy kint az utcán vagyok, akkor szédülés és bizonytalanságérzet fog el. Elég pocsék.

19/N

2018. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#2,#7, ti egy csordába valók vagytok. Az #1 es története kedves, lelkes. Barom módon kár volt ledorongolni. Ti minden embertársatokkal így beszéltek?
2018. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na végre köszönöm van olyan aki nem tartja normálisnak hogy lesötétezzük a másikat mert képes volt tévedni. Amúgy kettes köszönöm a privát uzeneteket amiben elmondod milyen az anyám, meg hasonlo szep szavak de ebben csak magadat minosited.
2018. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!