Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért álmodom azt hogy pisilek?

Miért álmodom azt hogy pisilek?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hete volt egy álmom:

Sétáltam hazafele, megláttam egy wc-t és gondoltam: áá végre egy wc! és bementem, pedig nekem nem rémlik hogy kellett volna csak úgy hírtelen ott termett a wc. Ott aztán megcéloztam a wc-t és már ürítettem is, DE A VALÓSÁGBAN IS. Hamar kapcsoltam szóval csak egy tenérnyi folt lett, de azóta csak azon jár az agyam, hogy mégis, hogy történhetett ez meg. Azóta 2x is álmodtam ilyet, de lehet, hogy csak ezekre emlékszem. Ezekben már nem vizeltem a valóságban is, gondolom azért mert nem is tudtam volna, hisz az utobbi időben lefekvés előtt egy órával nem iszok és alvás előtt mindig kimegyek wc-re. (Bár ezek az álmok most voltak csak 1-2 napja, amikor kicsit elhanyagoltam ezt a nem iszok,stb.. szokást.) Talán még érdekes lehet, hogy ez a 2 álom elég furcsa volt:

1: vért vizeltem

2: elkezdtem vizelni és nem jött, de a polóm olyan lett (csak álmomban)

Nagyon félek, hogy megint bevizelek és ráadásul pár hét múlva sítábor és félek, hogy ott fog megtörténni a baj. Hogy vethetnék véget az egésznek?

15/f



2018. febr. 1. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is történt már,azóta nem iszom lefekvés előtt.

Ne aggódj,nem lesz ez minden alkalommal.

2018. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát csak sz@rjak rá és elmúlnak az álmok?
2018. febr. 1. 14:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne igyál sokat lefekvés előtt. Meg a lábad tarstd melegen réteges zokni ilyenek. Lehet vizelési ingered van és azért álmodsz róla.
2018. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem amikor nagyon kell pisilni, akkor sokszor álmodom, hogy WC-t keresek, sokszor pisilek is álmomban, de a valóságban még soha nem pisiltem így be, egy idő után mindig felébredek, hogy ki kell mennem. Lehet te túl mélyen alszol.
2018. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Meleg Patrik László válasza:
52%
Próbálj ne inni és enni esténként.Menj el lefekvés előtt még wc-re. Van egy gyanúm,hogy a problémád stressz eredetű is lehet.Ha sokat idegeskedsz és stresszes életmódot élsz,akkor lassíts.Próbálj meg nyugodt körülmények és lelkiállapotban aludni.Amennyiben ezek mellett is folytatódik a kialakult helyzet,orvoshoz menj el.
2018. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valóban elég stresszes mostanában az iskola dolog de ezen nem tudok változtatni
2018. febr. 1. 15:09
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

Én nem csak álmodtam, hanem be is pisiltem.

2/F

2018. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Yoda m. ***** válasza:

Valóban, a stresszes életmód is simán okozhatja...

"..., de ezen nem tudok változtatni"

De, Tudsz! Nem az iskola dolgain... hanem a stresszes állapotodat illetően. (Azon, ami valóban Terajtad múlik) A "stresszt" nem az iskola okozza, nem is a tanár, vagy a többi diák, vagy a pedellus... hanem a Te saját gondolataid(!) az iskola "dolgairól". Ismered talán a mondást: "Idegeskedni annyit jelent, mint Más ostobasága, hülyesége miatt önmagadon bosszút állni!" (Más= Más, vagy Önmagad)


No, de mi is múlik Terajtad...? Pontosan az, ahogyan rendszeresen MEGÉLED a veled TÖRTÉNTEKET.

Mert mit tehet az ember, ha valamit kénytelen elviselni, megélni? (ahogyan mondják: "...a békát lenyelni"!)

Két lehetőséged van:

1.) Tudomásul veszed, hogy az lett, ami lett (mert lehetett volna rosszabb is) és legfeljebb próbálod a tanulságot leszűrni belőle. Így tehát nyugodt maradsz, mert azt látod, "A POHÁR FÉLIG TELE van!"

2.) Nem veszed tudomásul, hanem hőbörögsz, ellenállsz, szidod valaki felmenőjét, felmegy benned a pumpa(vérnyomásod az egekbe tör), s azon agyalsz ezerrel, miért nem másképpen történt(?), ahogyan lehetett volna jobb is... és rohadtul idegesítőnek (szívásnak) érzed, totál szerencsétlennek érzed magad, stresszes hangulatba kerülsz, mert "A POHÁR FÉLIG ÜRES!".


Más lehetőséged NINCS!

Azt tekintsd át (de őszintén), hogy rád melyik a jellemzőbb, az optimista, vagy a pesszimista mentalitás. Mert az megmutatja számodra, hogy mit is kellene tenned... mert egyébként lehet egyfajta tudatalatti szorongás, vagy félelem vala-mitől/kitől... De ezt már csak szakember fedezheti fel benned, akit Neked kell megtalálnod...

2018. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért pisiltél be, mert elhitted álmodban, hogy valóban pisilsz. Én is így voltam 11 évesen, és azóta rettegek attól, hogy behuggyok a hitvesi ágyba. Mai napig ha pisilnem kell, azt álmodom, hogy ott egy vécé, aztán amikor felriadok, az első, hogy taperászom a gatyám, hogy vajon becsurrantottam-e. Szerencsére nem. De ezért nem iszok elalvás előtt sose.
2018. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!