Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fizikai vagy pszichikai...

Fizikai vagy pszichikai fáradság tünete ha azt álmodom hogy alszok?

Figyelt kérdés
Már lassan 2-3 hónapja (de egész pontos időpontot nem tudok adni mert egybefolynak a napok)hogy heti 6 nap 15 órát dolgozok! Első kb 1 hónap volt a nehéz de miután átlendültem a holtponton már bírtam, csak egy pár napja az van hogy miután lefekszek aludni azt álmodom hogy bebújok az ágyamba és alszok! Kissé bízzar ez nekem mert ilyet még sosem álmodtam!

2017. máj. 29. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezt túlaggódni.Az agy furi dolgokat tud produkálni.Nekem is volt, hogy azt álmodtam, hogy alszok. Felébredtem álmomban, de igazából még aludtam, tehát ebből is fel kellet ébrednem, hogy fel tudjak kelni az ágyból. Szerintem másnak is van ilyen, vagy hasonló furcsa álma.A kérdésedre: Mindkettő.A lényeg, hogy tudsz aludni. Ki fogja dolgozni az agyad, és elmúlik.
2017. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jeverezi ***** válasza:
nem tudom
2017. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!