Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismertek olyan magánpszichiáte...

Ismertek olyan magánpszichiátert Budapesten, aki nem kérdez sokat, vagy nem erőlteti és felírja a gyógyszert? FONTOS

Figyelt kérdés
Nem tudok megnyílni egy vadidegennek, a tüneteket el tudom mondani, az okokat nem, sem most, és szerintem később sem. Ismertek olyan pszichiátert, aki lazán kezeli ezeket a dolgokat? (a régi háziorvosom volt ilyen, nem firtatta a dolgokat és gyakorlatilag bármit felírt) Nem iszom, nem drogozom, nem szedek gyógyszereket. Kérlek segítsetek, ha valaki ismer ilyet írja meg nekem, akár privátba!
2018. febr. 1. 21:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mire szeretnél választ? Én úgy érzem válaszoltam. Azt írod neked csak gyógyszer kellene, nem terápia.

Ha altató kellene, bemész akármelyikhez, megmondod, hogy nem tudsz aludni, nyugatlan vagy, 3-4 altató és nyugtató recepttel fogsz kijönni.

Ha nyugtató, antidepresszáns kellene, akkpr ugyancsak bemész egyikhez, megmondod szorongsz, ideges vagy stb., már írja is a nyugtatót és az antidepit.

Engem 16 évesen, fejlődő szervezettel a szüleim bemondására, bevittek egy pszichiáterhez. Megkopogtatta a térdemet és kérdezett 2-őt, megállapította!!! hogy enyhén szorongok, kijöttem 3 hónapra való Seduxennel és egy antidepresszánssal. Egy egészséges lányként, de apám szerint nem tanultam jól és szednem kell valamit.

Szóval ennyike lenne. Ha egy 16 évsenek alaptalanul felírják, neked is felfogják!!

2018. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, nekem csak gyógyszer kellene, nem pedig terápia. A tüneteket hajlandó lennék elmondani töviről hegyire, de csak a tüneteket, de erre nem adnak ki gyógyszert! Persze, bemész, azt se tudja ki fia borja, elmondod, hogy alig alszol, fáradtság lelkileg testileg, teljes közöny, ha pedig eszedbe jut, hova vezet ez, akkor ideges szorongás, szívdobogás, aztán újra közöny. Teljes feladás. Van olyan orvos, akinek ha ennyit mondok és az égvilágon semmi mást (háttérről, okokról,mi váltotta ki stb.) akkor felírja a gyógyszereket? Én tényleg nem szedtem soha semmit, de most úgy kellene a gyógyszer, mint egy falat kenyér. Mint amikor valaki már hosszú ideje alig alszik, majd kap altatót és végre kialussza magát. Évek óta benne vagyok egy nagyon negatív élethelyzetben, és már nem látok előre egy métert se. Arra gondoltam, ha elkezdeném szedni a gyógyszereket, akkor idővel, de magamtól megoldanám az életem. Amikor a korábban említett tb-s pszichiáternél voltam, próbáltam a tüneteimre szorítkozni, ezt észrevette, és annál inkább faggatott. Már arra is gondoltam, hogy kitalálok egy mesét, de egy hazugságot fenntartani túl sok energia lenne, én meg most mást se érzek csak fáradtságot.
2018. febr. 2. 21:01
 13/14 anonim ***** válasza:

Pedig velem így volt, bár drága orvos. De pont az ellenkezőjét tapasztaltam, mint amit te leírsz.

Vidéki, privátban leírhatom.

Viszont én a szüleim szedették, leszedál, hánytam, fogytam, bealudtam. Pluszban nem fedett el semmit, mert ugyanúgy terrorizáltak, bántottak.

Mondom, semmi értelme, de ha meg vagy róla győződve, küldöm a nevet és a címet!

De gondold át, én a suliorvosnak sírtam, amikpr leszedálva beküldtek és hánytam, ő állította le őket.

2018. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Attól a dokitól, akinél bent voltál 2 órát, nem kaptál gyógyszert?
2018. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!