Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vélemények a Zoloft antidepres...

Vélemények a Zoloft antidepresszánsról?

Figyelt kérdés
Anorexiából próbálok gyógyulni és a pszichiáterem írta fel. Rossz gondolatok, pánik ilyesmi... 15 éves vagyok, segíthet?

2018. febr. 2. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen gyógyszert szedtem. Nekem hatott. Nagyon fontos, hogy minden nap azonos időben bevedd a gyógyszered. Kb. 2 hét alatt elmultak a mellékhatásai, aztán már csak szedni kellett.. Kb. 3 hónap alatt kigyógyultam a pánikbetegségemből.
2018. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy rendesen szedd, de ne csak a gyógyszerre támaszkodj, hanem tegyél meg mindent a gyógyulásért. Ha ez sikerült, akkor pedig ne maradj rajta a gyógyszeren, mert függőséget okoz. Ez a Zoloftra is érvényes, meg az összes többi antidepresszánsra.
2018. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó gyógyszer csak nálam nagy súlynövekedést okozott. fél év alatt kb 10 kilogrammot híztam de nem bántam mert jobban lettem tőle!
2018. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam erős fogyást okozott, és rengeteg más mellékhatást. Fülzúgást, remegést, hasmenést.
2018. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fellazítja fokozatosan a szinapszisokat, így képes lehetsz áthuzalozni az agyad.


Lényegében csak akkor hat, ha tényleg megteszel mindent az öngyógyításért, és jársz terápiára is.


Az SSRI egyszerűen fokozza az agy plaszicitását. Más ideiglenes hatások mellett.

2018. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!