Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyakorikérdéseken is ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyakorikérdéseken is ilyen nőgyülölő "mindenlányrib_nc" mentalitású fiúk vannak, mint aki ezt a facebookot csinálja?

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 13. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Ez nem nőgyülölés, ez a magyar valóság 2017-ben, hogy a szép lányok többségét lekúrja a fél város.

Egyedül a melós poszttal nem értek egyet, ledegradáló. Irodista, diplomás csajok közt is bőven van ringyó, nem csak bolti eladóknál.

2017. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

"Irodista, diplomás csajok közt is bőven van ringyó"


Hajajjj, csak ott van igazán sok, jódolgukban nem tudják mit csináljanak, unatkoznak. Tapasztalat!

2017. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Én nem vagyok mérges ezekre a férfiakra. Nincs semmi értelme. Próbáltam beszélgetni velük, nem lehetett. Éppen elég büntetés nekik saját maguk, ezért gyűlölnek minden nőt.

23/N

2017. okt. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Volt szerencsém ilyen férfiakkal mélyebben elbeszélgetni. Annyit mondok, nem véletlenül nem kellenek senkinek.
2017. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Én ronda vagyok, de vannak szép barátnőim, ismerőseim, és egyik se ribizli. Vannak kevésbé szépek, közöttük is alig akad egy-kettő, az ő céljuk a krválkodással főleg az önbizalomnövelés.

A csöcskidobós fenékmutogatós "szép lányok" esetében pedig komolyan meglepődnek a pasik, hogy átment rajtuk a fél város? Mit vártatok? :D

2017. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Én, egyáltalán nem gyűlölöm a nőket.

Másik része a kérdésnek, "mindenlányrib_nc", igen, én így tekintek rájuk.

Aki mégsem az, már is jó irányba csalódtam:)

Mert az általánosítás, soha nem igaz.

2017. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Aogy a "mindenfériszexmániás" "mindenférfidisznó" és a "férfiaknemtudnaksemmitmindenbenhülyék" nézet is elég gyakori az oldalon.
2017. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!