Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bebeszélek magamnak mindent?

Bmasdmfadms kérdése:

Bebeszélek magamnak mindent?

Figyelt kérdés
egy éve azt gondoltam hogy nem tudok aludni miután egyszer 36 órát voltam fent. azóta nem tudok normálisan aludni pl már olyanokat csinálok hogy 20 órát fent vagyok és mellé 4-5 órás alvásokat csinálok mert egyszerüen utálok lefeküdni és mikor lefekszek akkor egyből azt gondolom hogy nem tudok aludni. emellé társul depresszió amit lehet hogy megint csak bebeszélek. és ahogy bebeszélem tényleg az leszek és magamba is merülök. jelenleg pszichiáterhez járok mert régen is jártam 2 évig. akkor azt gondoltam hogy amiben élek az egy idegen világ stb. persze tudtam hogy nem így van csak igy gondoltam nem mentem ki az utcára stb. jelenleg kikészit az a gondolat hogy nem tudok aludni és mikor lefekszek full fáradtan akkor is nagy kinszenvedéssel alszok el.De vannak olyan panaszaim is hogy azt képzelem hogy az illető ártó szándékkal beszél hozzám és akkor tök flegma leszek persze súlyos esetig nem fajulnának ezek a dolgok de akkor is rossz. jelenleg szedek egy antidepresszáns szorongás csökkentőt ami hat mert már nem szorongok és jobb kedvem is van de a gondolatok maradtak.. ?? ?? ? ? ,?

2018. febr. 3. 21:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!