Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, mi/ki...

Depressziós vagyok, mi/ki segíthet a lehető leggyorsabban és a lehető leghatékonyabban a leküzdésében?

Figyelt kérdés

Évek óta depressziós vagyok, és csak most jutottam el addig, hogy segítséget keressek akár tárgy akár személy személyében, mert nagyon kihat mostanában az életemre.

Mi a lehető leghatékonyabb módja, illetve aleggyorsabb módja a leküzdésében? Kérlek titeket írjatok tapasztalatokat, nagyon fontos lenne, köszönöm!



2018. febr. 4. 23:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki, akkor én aztán tudom, hogy milyen ez a betegség. Ötféle gyógyszert szedek jelenleg is. Esetleg akarsz róluk fotót, hogy lásd nem kamuzok? Tessék:



[link]



Fogalmad sincs neked a depresszióról, hisztis kis barátom!

2018. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Szívből ajánlom, Sue Atkinson "Kiút a depresszióból" c. könyvét ("első lépések" sorozat). BIZTOS, hogy segíteni fog! És amúgy mindenkinek ajánlom, aki szerint az orvos dolga megállapítani, hogy depressziós-e az ember vagy sem!!!
2018. febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
12es vagyok. A depresszió lehet kevésbé súlyos, súlyos, és akár életveszélyes is. Azért mert a kérdező még nincs életveszélyben, nem kell leugatni, mert igen is lehet depressziós. Igaz hogy a beteg sokszor nem ismeri be hogy depressziós, de ez még nem jelenti azt, hogy ha beismeri akkor nem az.
2018. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az üzeneteket és a kommenteket, megpróbálok mindent amit tanácsoltok az orvosi segítséget kivéve, azt majd akkor, ha már muszáj lesz! :)
2018. febr. 6. 23:58
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam már az orvosi segítség kéne, de nem fogom elviselni, hogy bedugjanak egy zártosztályra és minden féle gyógyszerrel tömjenek amitől zombi leszek. (Édesanyám által tapasztaltam már, hogy milyen ez.)

Attól mert kiírta, nem sajnáltatja magát:)

Örökké nem tarthat! Legalábbis remélem :)

Vannak nagyon jó könyvek, amik azért pozitív hatással lehetnek az emberre.

2018. febr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2018. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!