Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van, aki saját magán tapasztal...

Van, aki saját magán tapasztalta a sport nyugtató hatását?

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a hosszabban tartó de nem megfeszített tempójú mozgásformák lenyugtatóak,például laza tánc vagy valakivel tollasozás, kosarazás stb...

Stresszes és ideges embereknek nem ajánlom a nagyon megerőltető sportot.

2018. febr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mert a sport alatti "szenvedéstől" csa még idegesebbek leszünk? Ezt már tapasztaltam.

Nyugtató hatást nem.

2018. febr. 5. 10:23
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen! Pl mikor nehéz súlyokkal edzettem vagy nagyon sokat es intenzíven futottam akkor mérhetetlenül idegessé váltam :D
2018. febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ööö..amikor már harmadszor kaptunk ki egy góllal, akkor már sík ideg lettem.
2018. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ mit értesz sporton? csak a magad kedvéért csinálod,akkor biztos örömöd leled benne. A mozgásban. Eredményre törekszel ,akkor mindent az eredmény határoz meg. Az élsport ,már nem sport,hanem biznisz. Tessék választani.
2018. febr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Magam kedvéért.
2018. febr. 6. 11:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogyne, hosszútávfutás. 1 óra már nem rossz, 2 még jobb.
2018. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Énénén! :)

Generalizált szorongással és középsúlyos depresszióval diagnosztizáltak. A szorongást, stresszt még mindig érzem a gyógyszerek mellett is, így ha ilyenem van, akkor futni szoktam. 1 orat kb. a legjobb zenéimre, és refrénkor annyira megtolom a tempót, hogy stressz ott nem marad. Felszabadító érzés :)

2018. febr. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én attól nyugszok csak meg, ha addig futok, amíg szinte már vért izzadok! =)))

IMÁDOK futni, ha nem hajtanám ki a belemet is, folyamatosan dührohamaim lennének.

2020. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!