Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril tapasztalatok?

Rivotril tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tegnap délután voltam először pszichiáternél és elég erős szorongás miatt a Rivotril-t írta fel. Tényleg elég sokat szorongok szinte egész nap. Úgy kezdődött hogy december elején fáj a gyomrom és nagyon fent volt a savam. Onnantól ugy érzem hogy rákos vagyok :( voltam már gyomor tükrözésen is ahol nem láttak semmit, de én nem tudok megnyugodni. Minden nap alig alszok valamit, rengeteg sírok :( És ezek a rossz gondolatok már átvették felettem a hatalmat, már nem bírok vele :( egész nap étvágytalan vagyok, szomorú. Gombócérzés a torkomba.

Mikor fognak ezek a tünetek csillapodni a Rivotriltól?

Válaszokat köszönöm előre!


2018. febr. 6. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ugyanezzel küzdök, rivotril semmit se segített, egészségtelen, szr patkányméreg. Ne szedd, ha nem használ 2-4 héten belül!
2018. febr. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A rivotril egy benzodiazepin típusú nyugtató, és elméletileg a lenyelés után 15-30 percen belül hat. 1-2 hónapnál tovább nem szabad szedni, mert gyorsan hozzá lehet szokni, és ha kialakul a függőség, akkor nagyon nehéz letenni.
2018. febr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Férjem tavaly 2 hónapig szedte, rettenetes mellékhatásai voltak. Nagyon veszélyes, ócska szemét, senkinek sem ajánlom. Már régen be kellett volna tiltani. Gyógynövény alapú nyugtatók, sport, szabadban tartózkodás segít.
2018. febr. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
lehet tőle jobban lenni, de ennyi erővel egy feles páleszt is ihatnál. mellesleg úgy hat rád, mint az ecstasy. viszont az tény, hogy kihúz a depresszióból
2018. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
remélem ezzel a válaszommal nem riasztottalak el nagyon. jó egészséget, és ne aggódj, hallgass az orvosodra!
2018. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Egy nyugtató hogy hatna már úgy mint az Ecstasy???? Figyelj már oda milyen hülyeségeket írsz!!!! Az ecstasy mindenek előtt pörget....
2018. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
akkor szedj ecstasyt helyette. nem azt írtam, hogy a rivotril pörget,hanem hogy olyan hangulat javító hatása van, hogy szinte folyton olyan vagy, mint aki részeg. elég leülni a gép elé meghallgatni egy zenét és teljesen átéled, mintha eufórikus boldogságot éreznél. ha nem hiszed én szedtem és mielőtt lehülyéznél próbáld ki te is a hatását. az ecstasy pedig köztudottan boldogságot okoz
2018. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!