Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A drogok vagy a depresszióm...

A drogok vagy a depresszióm miatt van alvás zavarom?

Figyelt kérdés
Közel 4 honapig toltam heti szinten valamikor egy heten többször is party drogokat.Ecstasy mint alap egy este akar 5db is elfogyott de rengetegszer spuriztam is,ritkán lsd.Emelett szörnyen depressziós is vagyok viszont már 1 hónapja tiszta és míg cuccoztam addig nem volt semmi alvás problémám és most,h le álltam rá 1 hónappal az elmúlt 5napban alvás paraliziseim vannak.Ebren vagyok és nem birok mozogni.A tegnap este konkrétan meg bolondultam és ki akartam ugrani az ablakon.Mielott elkezdenetek,h van-e papírom arról,h bolond vagyok,hat nem nincs xd.Csak szimplán egy nagyon nehéz időszak (mindkét szülőmet elvesztettem meg a nyáron) és azóta érzem,h kezd el menni az eszem.Arra vagyok kiváncsi,h a party drogok ezt ki tudják-e váltani vagy inkább a mely depresszió ami így tönkre vág?

2018. febr. 8. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csak egy felvetés:


Mi van akkor, ha azért fogyasztasz drogokat, mert depressziós vagy és azért nem alszol, mert drogokat szedsz?

2018. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, ezek okoznak alvás problémát. Főleg ha még hajlamos is vagy rá. Hidd el, tudom miről beszélek, tapasztalatból írom.
2018. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A depressziommal nem igazán tudok mit kezdeni,mindig is megfelelési kényszerem volt így a szocializálás nem ment igazán.A történtek meg nem igazán segítettek és most meg nem igazán tudok kihez fordulni evvel, mert elég mély tema..Szakember meg biztos nem jöhet szóba,mert nagyimeknak így is elég nagy teher engem így 17 évesen nevelni es pénzel sem jövünk ki annyira jól..
2018. febr. 8. 22:31
 4/12 A kérdező kommentje:
#1 De épp ezaz,h már 1 hónapja tiszta vagyok.Benne volt a pakliban,h ez lesz de miért most mikor tiszta vagyok?
2018. febr. 8. 22:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Jobb,mintha nyugtatóznál.
2018. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mindkettő okoz alvászavart. Depressziós betegeknél sokszor probléma, hogy nem tudnak aludni, addiktológián a függők sem mindig tudnak aludni, ezért kaptak nálunk nyugtatót.

A kettő együttes hatása okozza nálad az alvászavart, én úgy gondolom.


Ez a probléma nem fog 1 hónap alatt megoldódni, ezek a kábítószerek elég súlyos organikus problémákat okozhatnak az agyban.


Összességében ez egy önmagát gerjesztő állapot. Sajnálom, hogy a szüleidet elvesztetted, de próbálj meg talpra állni és ne félj segítséget kérni.

Budapesten a Pszichiátriai és pszichoterápiás klinikát ajánlom figyelmedbe, az ott dolgozók szakmai szinten kiválóak, az egyik prof. Dr. Unoka Zsolt pedig folyamatosan új eszközöket hoz be külföldről, hogy a betegeik állapotát javítsák, csak jót tudok mondani az intézményről. :)

Nekem volt szerencsém ott önkénteskedni. Sok sikert!

2018. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha van valami kérdésed, akkor nyugodtan írj rám, hátha tudok segíteni.
2018. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ingyen is foglalkozik veled szakember! Kérj segítséget, mert csak rosszabb lesz! :)
2018. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A depressziót az elfojtások és a megfelelési igény okozza.
2018. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A frontátvonulások, különösen a melegfrontok szinte törvényszerűen alvászavarral járnak, a hóesésről meg ne is beszéljünk....
2018. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!