Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti hogyan fizettek a terapeutá...

Ti hogyan fizettek a terapeutának?

Figyelt kérdés

Most először megyek sima kognitív terápiára, és adott egy összeg/alkalom. De olyan kellemetlennek képzelem el a szotuációt. Mikor végzünk a mély beszelgetéssel, csak fogom és átnyújtom a pénzt? Ti hogyan szoktátok?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2018. febr. 10. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Pontosan így. Átnyújtás közben azt mondod, hogy köszönöm. Nyugi, a terapeutának a legkevésbé se lesz kellemetlen. Pontosan ugyanolyan, mint amikor a közértben a liter tejért adod oda a pénzt.
2018. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szenes43 ***** válasza:

Bocs,hogy érdeklődöm miért nem találtál TB.-s terapeutát? Tudom hogy hosszú a lista minden terapeutánál de én 4 éve járok egy alapítvány által fizetett kis hölgyhöz 3 hetente(én kértem a 3 hetet technikai okokból)most képzeld el mennyi pénz odahordtam volna ennyi idő alatt.

Akkor még nem is biztos hogy egymásra tudtok hangolódni ami alapvető feltétel.

2018. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, pont így. És szerintem valóban kellemetlen. Én csak pár alkalommal voltam ennél a fizetős terapeutánál, szóval lehet, hogy egy idő után megszokja az ember és már nem kellemetlen, de első pár alkalommal szerintem fura érzés... Olyan gáz az egész vhogy... Pláne hogy a nagy semmire adtam neki a pénzt :/ Azért hagytam ugye ott pár alkalom után.
2018. febr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A terapeutához ragaszkodok. Nagyon jó szakember. Valamelyest ismerjük is egymást, de még sosem voltam nála "rendes" terápián. Most lesz az első, csak a fizetés mikéntjét nem tudom elképzelni... Kicsit tartok tőle.
2018. febr. 10. 23:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi! Mint az étteremben: megebédeltél, hívod a pincért és fizetsz. Vízvezeték-szerelő megjavította a csapot - fizetsz. Hol itt a probléma? Igénybe veszel egy fizetős szolgáltatást.
2018. febr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezen én is mindig szorongok. Hogy most az elején,vagy a végén agyjam oda a pénzt,vagy ha végeztünk a beszélgetéssel,csak nyomjam a kezébe?

Na mindegy,remélem sikerül nem kellemetlenül megélned a szitut :D

2018. febr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én meg szoktam kérdezni, hogy mennyivel tartozok, aztán mondja és odaadom. Az lenne a kellemetlen, ha fizetés nélkül lépnél le.
2018. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én utalni szoktam az alkalom után pár nappal.
2022. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mért kérdezed meg, 7-es? Tudod, hogy mennyivel tartozol. Nem kell kérdés az odaadáshoz.
2022. dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utalni szoktam, de ha KP-ban akarnám intézni, én tutira az elején adnám oda. A végén tényleg "illúzióromboló", vagy "ünneprontó", vagy nem is tudom, van-e rá jó szó.
2023. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!