Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek a tükörképemtől?

Miért félek a tükörképemtől?

Figyelt kérdés

Ha sokáig a tükörbe nézek, megjelenik egy másik, gonosz arc. Ezt kiskoromban is tapasztaltam, de felnõttként ijesztõbb. Más szemszínű, más formájú csúnya és ártani akar. Remegve írom ezeket a sorokat, nem tudom miért van ez.


Jártam pszichiáterhez, az súlyos depresszióval és egyéb nem differenciált emócionális zavarokkal diagnosztizált. Elengedett az utamra, mert kevés ideje van és én még épelméjűnek számítok, de ez kezd súlyosbodni. Más TB-s orvos nincs a környéken. Suicid gondolataim vannak, mindig is lesznek, gyerekkorom óta. Elrontották a pszichoterápiámat, a gyógyerezésemet és lassan szépen fortyogok a szégyenben. Gyűlölöm magam, mégsem emiatt látom ezt az arcot, mert nem sosem dramatizáltam a kísérleteimet, csak fogtam magam és például lógtam egyet, vagy bevettem egy kis sok altatót, vagy ilyenek. Értéktelen vagyok a világnak, nem is ezzel van a gond, tudom, hogy így van. A szeretteimmel lesz gond, ha szépen lassan megtestesül az arc. Mivel eddig nem rettegtem ennyire tõle, mert sosem volt szeme. De most láttam a szemét.



2018. febr. 13. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Tul sok Lucifert neztel.
2018. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kellett elolvasnom, most jól befostam éjszakàra :( Nekem is van néha ilyen,meg sok màs embernek is.Bàr nekem gyanítom onnan ered,hogy gyerekkoromban làttam valamit.Gonosz volt a tekintete és néha tükörbe nézve valami hasonlót érzek.Vagy ha valakin gyűlölködő arckifejezést làtok.
2018. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kevés ideje van a dokinak?! Ne hagy magad lerázni, neki az a dolga, hogy veled foglalkozzon. Sürgősen menjél vissza hozzá!
2018. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elég sokáig nézzük az arcképünket a tükörben (kb 10 perc, van, akinek több, van akinek kevesebb) az arc idegennek kezd hatni. Az agy meg megpróbálja kiegészíteni, amire sikerül.
2018. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!