Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha bűntudatom van...

Normális, ha bűntudatom van pszichológus után?

Figyelt kérdés
Ma voltam először pszichológusnál, eléggé megnyíltam neki, mély témákról beszéltünk. Most feszült vagyok és ideges, bűntudatom van, hogy ennyire kiadtam magam, a családom egy idegennek. Normális ez? Szorongásos betegség miatt kerestem fel, tehát ez is rádob egy lapáttal.

2018. febr. 14. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, főleg ha úgy lettél nevelve, hogy ne beszélj senkinek semmiről, ami a családban van, vagy volt. Viszont ha nem akarsz rosszul lenni, muszáj kiadnod magadból, azt ami nyom. Mert nem fog elmúlnia szorongásod, ha onnan van a gyökere.
2018. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy kiadtad magad. Ez miatt nem izguljál.
2018. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen ne izgulj, van orvosi titoktartás (ebbe a pszichológus is bele tartozik), tehát nem mondhatja el senkinek.
2018. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!