Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy amúgy életerős, vidám nő...

Egy amúgy életerős, vidám nő miért sírhat mostanában sokat?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 10 évben nem sírtam összesen annyit, mint most az utóbbi 1-2 hónapban. Sokszor a torkomban görcsöt érzek, és olyan dolgokon is elérzékenyülök, és elsírom magam amin régen sosem. Eddig akármilyen stressz ért, soha nem voltam ilyen sírós típus. Most mitől lehet ez?

2018. febr. 15. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Az elmúlt 10 évet sírod ki

Egyszer csak kitört belőled ez a sok elfolytott érzés

2018. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Akkor voltam ilyen, amikor terhes lettem. Még nem is késett, de már sírós voltam. Ok nélkül, vagy olyan apróságon, hogy telefonon hívott a férjem, gyorsan le kellett tennie, és nem köszönt el. El nem tudtam képzelni, hogy mi van velem.


Ha a terhesség kizárható, akkor is lehet más hormonális változás az oka.

2018. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha semmi oka nincs, lelki, akkor lehet az hormonzavar is! Nekem az okozott hasonlót, ebből indulok ki. De biztos van még számtalan ok rá.
2018. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 TR75 ***** válasza:
Nem írod, hány éves vagy, sem semmi konkrétabbat. Lehet hormonális változás, lehet, hogy besokalltál a stressztől, vagy az életkörülményeidben történt változás, ami miatt érzékenyebb vagy.
2018. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is hormonális okokra gondolok. Mivel nem rendszeres a menstruációm és teherbeesési gondjaim is vannak, év elején szedtem hormontartalmú gyógyszert, amitől megjött. Akkor gondoltam azért, de ennek már lassan egy hónapja.
2018. febr. 15. 11:05
 6/11 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok.
2018. febr. 15. 11:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nőgyógyászhoz menj el. Egy magánhoz aki ért is a szakmájához, megvizsgál és ad rá gyógyszert, ami a hormonodat szabájozza. Neke 34 évesen lett hormonzavarom, nagyon sok tünete lehet és a depressziós tünetek is nagyon jellemzőek, a menszesz zavarok, ateherbe esési problémák, a haj hullás ez mind jellemző rá. Vizsgáltasd ki magad mielőtt rosszabb lesz!
2018. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már ki vagyok vizsgálva. Nem tud senki semmi biztosat mondani ezzel kapcsolatosan. Még az is lehet, hogy meddő vagyok.
2018. febr. 15. 11:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor az a probléma, hogy gyermeket szeretnél de lehet nem lehet?
2018. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez is probléma, de erről tudok már évek óta, mégsem sírtam ennyit. Mondjuk tény, hogy most eléggé rá vagyok görcsölve erre.
2018. febr. 15. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!