Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom van? Többször fenn...

Mi bajom van? Többször fenn voltam éjfél után mostanában, de csak hétvégén, meg nem rég volt iskolaszünet ezért rosszabbnak látszódott a helyzet.

Figyelt kérdés

Suliidőben mindig lefeküdtem.

Általában neteztem, játszottam gondolván nem vagyok álmos, nem lesz suli, alhatok sokáig mi baj lenne. Most balett gyakorlatokat gyakoroltam, majd nyújtó órát tartottam magamnak. Mostanra 6 alkalommal hajnali 2-3ig voltam ébren. Most és szilveszterkor pedig 4ig.

Nevelőanyám szerint szakember kell nekem amikor ma megtalált, h mit csinálok még reggel 4kor, főleg h azt mondom h ez 4ig csak 2szer történt meg. Hagy tudjam már jobban.


2018. jan. 7. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Nyilván átállt a szervezeted arra, hogy tovább maradsz fent.

2018. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd visszaállsz, ha újra megszokod, hogy korán kell kelni, és akkor korábban alszol majd.
2018. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mostanában nekem is ez van..Nem alszom el soha 0:00 előtt..A szünet kezdete óta..És hiába mozgok egésznap meg kelek fel reggel 7kor, este hajnal 2-kor alszom el..Mondjuk a múltkor sikerült 10kor elaludnom nagyon jó érzés volt hogy végre kialudtam magam.
2018. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ugye hogy ez nem a világ vége ha sokáig fenn vagyok és nem kell szakember? ..
2018. jan. 7. 15:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ez ilyen, engem ébren tart a kiváncsiság, de ma 14ig alhattam szóval nem értem mi olyan tragédia. Biztos csak azért mondta h abbahagyjam.
2018. jan. 7. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!