Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatosan forog az agyam...

Folyamatosan forog az agyam és olyan dolgokat kepzelek el, amik nem léteznek viszont van alapjuk. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy nem tudom kikapcsolni az agyam. Eddig ha elfoglaltam magam munkával vagy bármivel nem volt gond, viszont pár napja már azon kaptam magam, hogy erre sem tudok oda figyelni kellő képpen illetve elfelejtek pár dolgot. A másik pedig az, hogy ha leülök öt percre, S nem foglalom el az agyam valamivel akkor különböző képek ugranak be, legtöbbször valami rosszrol (például: régebb sokat veszekedtem apukammal, és előjön az, hogy újra veszekszünk, és ezt képzelem el, nagyjából úgy jelenik meg mint egy álom. ) Mégis mi ez és mit lehet kezdeni vele ? 24/N

#gondolat #képzelgés #felejtékeny
2018. febr. 19. 15:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!