Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyet mondhat egy pszichológus?

Ilyet mondhat egy pszichológus?

Figyelt kérdés
Voltam egy pszichológusnál, alig 5 perce kezdtük el a beszélgetést amikor ilyeneket kezdett nekem mondani: "És szerinted ezt neked ki fogja elhinni?" "ki mondta hogy ezt mond?" "te most manipulálsz engem?" holott pedig csak elmosolyodtam,mert vissza gondoltam egy szép emlékre. Gyermek elhelyezési ügy miatt kellett részt vennem ennél pszichológusnál, mert az apukámhoz akarok kerülni, épp azokat soroltam hogy mi miatt szeretnék oda kerülni amikor ezeket kezdte el mondani.Sőt,még azt is kijelentette hogy 5 éves felfogásom van,tényleg gyerek vagyok még, de szerintem gondolkodásban előrébb vagyok mint egy 5 éves. A családsegitő is kijelentette hogy CSAK Ő tud nekem segiteni a lemaradásomban. Viszont én kétlem,hogy ilyen megjegyzésekkel érettebb gondolkodással fogok rendelkezni. Ilyet mondhat egy pszichológus? (12/l)

2018. febr. 20. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Regota nem lattad apukadat? Lehet apukad nem olyan ember mint amilyennek kepzeled, es lehet amire emlekszel belole azt felnagyitod, ezert lehet hogy nem hisz neked a pszichologus. Mert ha apukad veled szeretne lenni, akkor neki kellene kervenyezni, nem pedig neked menni utana mint egy kiskutya, hanem NEKI KELL AKARNIA, harcolnia erted hogy kivegyen onnan.
2018. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 HETENTE látom, szinte mindennap beszélgetünk. És Ő kérvényezte hogy oda kerülhessek,nem én "futok" utána.
2018. febr. 20. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Háát, azért elég furcsa egy gyermekpszichológus lehet, ha ilyeneket vág a fejedhez, hogy olyan vagy mint egy 5 éves, ez konkrétan sértő és megalázó. Milyen jogon teszi ezt? Azért mert diplomás te meg még gyerek vagy nem jogosítja őt fel semmi sem arra, hogy sértegessen, ha gondja van veled és aggódik a fejletlenségeden, akkor beszélje meg a szülőddel és ne téged szidjon. Ez undorító és visszataszító számomra.
2018. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!