Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik Magyarországon a...

Létezik Magyarországon a filmekből, sorozatokból ismert lélekbúvár/pszichiáter?

Figyelt kérdés
Olyan magánrendelésre gondolok, ahol egy szakembernek (titoktartás keretein belül) elmesélhetem ki vagyok mi vagyok, aki az elhangzottak alapján objektívan meg tudja ítélni a velem történteket, azt hogy én milyen vagyok, mit tettem rosszul, mit tettem jól, aki tanácsot tud adni merre kellene fejlődnöm. Van ilyen vagy ez csak hollywood kitalációja? Úgy érzem szükségem lenne pár alkalomra egy ilyen lélekbúvárnál, mert mostanában elég depressziós vagyok, nyomja jónéhány dolog a lelkem és nem találom a kiutat. A kérdésem és az igényem teljesen komoly, hülye hozzászólásokat kérem mellőzni. Olyan dolgokat mondanék amiket még a saját anyámnak, testvéremnek, legjobb barátomnak se mondanék, vagy ha el is mondanám 1 ők ismernek, 2 nem tudnak objektívan megítélni.

2018. febr. 24. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Ha kifogsz egy jó pszichiátert, az megmondja neked a szemedbe. Persze nem egy alkalom alatt, mert annyi idő nincs a rendelésen, de szépen apránként. Pszichológusoktól ilyet ne várj, azok csak ködösítenek, SOHA nem mondanak semmi őszintét, hasznosat meg pláne nem.
2018. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!