Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez az alak normális?

Ez az alak normális?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, 15 éves lány, ilyen szeretne lenni, mert elmondása szerint utálja a jelenlegi alakját (pedig nincs vele semmi baj). Egy ideje már ilyen képeket nézeget, régebben kórházba is került a dolog miatt, és semmi áron nem akar erről lemondani. Mennyire normális ez?


[link]


[link]


[link]


[link]



2018. márc. 1. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem normális. Ahogy írod is a kulcsszavakban anorexia, betegség. Kezeltetni kell mielőtt elfogy.
2018. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Ez a bizonyos 15 éves lány te vagy, ugye? Ha tanácsot szeretnél táplálkozában, alakformálásban, írj privátot aztán segítek, úgy, hogy ne legyél csont sovány se és anorexia se legyen.
2018. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2.

Nem én vagyok, csak félek, hogy baja lesz belőle.

2018. márc. 1. 16:25
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Én meg így akarok kinézni (phil heath) azaz h jobban.Most tini vagyok de pár év mulva jonnek a szterok és akkor fékezhetetlen leszek. :)

Megértem korvara a baratnődet vagy ismerősödet.Mindketten defektesek vagyunk.De nekünk ez így jó.

2018. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!