Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 15 éves fiúként nagyon,...

15 éves fiúként nagyon, NAGYON rossz a memóriám. Megesik hogy egy feladat közepén már nem emlékszem mi volt a feladat. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Inkabb csak figyelmetlen kamasz vagy, majd elmulik. Erre latok nagy eselyt, de ha aggodsz, kerj egy munkamemoria tesztet es megnezik, hogy van-e valos problema.
2018. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet ezt elintezni ennyivel hogy figyelmetlen kamasz. Ezt ki kell vizsgaltatni. Idiota az 1. valaszolo!
2018. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Igy van! Eljutott 9./10. Osztalyig es se a kornyezetenek, se neki nem tunt fel eddig. De a gyakorikerdesek diagnosztikai ertekkel bir. :D

Ha meg mindig a 6. Osztalyban jarna, kicsit gyanusabb lenne a dolog. De mint irtam, par rovid teszt es hamar kiderul.

2018. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem én, de miért kell fél óra alatt 4x kiírni ugyanazt ?
2018. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert elfelejtette,hogy kiírta, hát nem érted? :D Kedves kérdező viccet félretéve, azonnal menj orvoshoz! 25L
2018. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Túl gyorsan olvastad el és nem értelmezted amit olvasol. Nekem is mindig problémám volt ezzel azt mondták, hogy szétszortság és fejleszteni kell a koncentráló képességet.
2018. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!