Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lehet az, hogy a pszichi...

Miért lehet az, hogy a pszichiáter néha kezet fog velem (elköszönéskor), néha meg nem?

Figyelt kérdés

2018. márc. 11. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor, milyen kedve van.
2018. márc. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer elmentem egy pszichiáterhez, mert ajánlották, hogy lehet, hogy jót tenne egy pszichoterápia. A fickó dilinyós nevetéssel közölte, hogy neki is kéne egy pszichiáter. Azóta már több ajtón kopogtattam, mind pszichológust, mind pszichiátert megkerestem, sőt feküdtem is bent kezelésen pszichiátrián, és rájöttem, hogy ők sincsenek jobb mentális állapotban.
2018. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szegények:(
2018. márc. 12. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hallja, ha a várakozás alatt WC-re mész, amikor lehúzod, meg amikor utána megmosod a kezed. Meg azt is, amikor ebből az utolsó elmarad...
2018. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De en sose megye WC-re abban a fertőben XD
2018. márc. 12. 23:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor jófej, és saját magára vonatkoztatva végzi el azt a tesztet, amit az utolsó leírt. :D
2018. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!