Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Keves alvas ugyis karos, ha...

Keves alvas ugyis karos, ha csak 3-4 napig tart, aztan ujra rendesen alszom?

Figyelt kérdés
Uj munkahelyem lesz, ami miatt olyan idopontban kell kelnem,amilyenben meg sosem keltem(fel5). 3-4 nap utan persze jon 2-3 munkaszuneti nap, de felek,hogy nagyon nehezen szokok majd hozza. Szoval elso par ilyen muszakom eleg rossz lesz, mert eleve 11 elott mar szerintem evek ota nem fekudtem le aludni. Szoval,ha 3-4 napot lehuzok ugy,hogy csak napi 4-5 orat alszok de aztan 3 napig rendesen 8 orat alszok, akkor a szervezetemnek nem lesz annyira megterhelo? 8 oras ulo, szellemi munkarol van szo. Fizikailag nem faradok majd ki
2018. márc. 12. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy idő után az lesz, de addig is, már a 2.naptól olyan leszel, mint a mosott rongy.
2018. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy sok ember így cselekszik, hogy hétköznap pörög, nem pihen, kávéval marad életben, hétvégén pedig próbálja pótolni a lemaradást, de ez így nem valami egészséges. Ha keveset is alszol, legalább próbálj meg mindennap ugyanakkor lefeküdni, ugyanakkor felkelni, legyen valami rendszer benne, hamarabb megszokja a szervezeted, mint az egyszer kevés, egyszer sok dolgot. Ha van nyugiszoba a munkahelyeden, délben-délután vonulj be kicsit, dőlj le, állítsd be az ébresztőt és szundíts egy rövidet. Néha 5-30 perc kicserél.
2018. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyilvan miutan atallok konnyebben elalszok majd idoben, de igy az elejen nem igen fov menni. Viszont 2ig dolgozok csak legalabb. Ha utana alszok 1-2 orat az segit? Vagy utana csak rosszabb lesz?
2018. márc. 13. 04:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!