Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelizek rendesen ebédet...

Katalin 5 kérdése:

Reggelizek rendesen ebédet max 1-ig eszek este semmit esetleg almát! Édességet nem eszek már rég óta! Green Coffee plusz kapszulát próbálta már valaki? A sima zöld tea is használna? Azt olvastam az is jó ha napi 3×iszok! A tablettától nem túl káros!

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Zöld teától nem fogsz lefogyni. Ha le lehetne fogyni annak az ivásával nem lennének kövérek. Ez vonatkozik a csodakapszulákra is. Kaja+mozgás kell. Mellé meg feleslegesek a kapszulák.

Tehát délután egy után már koplalás van, ha jól értem?

2014. nov. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hamar feladod majd ezt a hülyeséget, jól be fogsz zabálni. Minél tovább folytatod ezt a koplalós "fogyózást", annál hízékonyabb leszel később.


Azok a tabletták meg csak az eladóknak használnak, ők ugyanis pénzt kapnak érte.

2014. nov. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1: Az időszakos nem evés még nem koplalás, de amúgy elég durvának tűnik és szinte tuti, hogy koplal a kérdező, igen.


Én akkor sem koplalok, ha napi 1 étkezésem van, mert eleget eszem. De azt sem ajánlanám annak, akinek ez nem természetesen jön...

Kérdező, miért nem eszel délután és este? S jó ez Neked így?

Ha éhes vagy, egyél este, ha túl kevés kalóriát viszel be egy nap, egyél többet. Koplalással sem tudsz jelentősen többet fogyni s kockázatai is vannak (visszahízás, egészségügyi és közérzeti problémák - én mindig igen morc vagyok, ha nem kapom meg az adagomat. ha nincs étvágy, akkor is beüt az éhség, gyengeség... s ez így van jól, a test jelzi, hogy üzemanyagra van szüksége. sok tinin az látszik, hogy azt hiszi, hogy ezt hosszútávon figyelmen kívül helyezheti és minden rendben lesz).


Zöld teát ihatsz, mert kellemes, de csodákra az sem képes. Ha hiszel benne, hogy egy kicsit segít (még teheti is, nekem pl. nass a tea is, picit ki tudom tolni az étkezésemet vele, ha szükség van rá, bár a kávém jobb erre), nyugodtan ihatod, ártani nem hiszem, hogy fog (ha olyan vagy, akit zavar, ha mondjuk este lenyom belőle egy litert, majd észreveszed. engem egy liter kávé se zavar este). De nem érdemes sokat várni tőle.


Mozogsz is?

2014. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!