Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Igaz hogy, aki le akar szokni...

Igaz hogy, aki le akar szokni nyugtatókról, akkor B vitaminok szedésével, csökkentik a gyógyszer elvonást?

Figyelt kérdés
Régen ismertem egy nőt, aki xanax függő volt. Úgy szokott le gyógyszerről, mellette szedte a B vitaminok tablettát. Mert így csökkentette gyógyszer elvonást. Jelenleg én is nyugtatót szedek, le szeretnél szokni róla. Nem tudom van benne igazság, amit az ismerősöm mondott nekem.

2018. márc. 17. 12:39
 1/7 A kérdező kommentje:
*nyugtatóról akartam írni.
2018. márc. 17. 12:42
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Lehet benne igazság. A B vitaminok nyugtatnak is.


"Ennél fogva a B-vitaminok hiányának tünetei leginkább idegrendszeri, bőrgyógyászati, emésztőrendszeri és pszichiátriai tünetek képében jelentkeznek."

2018. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt mondják, én nem éreztem, hogy hatna. Viszont a rendszeres testmozgás annál inkább. De a b vitamin nem árt lehet ppróbálkozno
2018. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A gyógyszerek drogok, sajnos jobbat nem tud a társadalom, az orvos tudomány itt tart. Eszükbe sem jut az orvosoknak gyógynövényt ajánlani vagy a probléma feldolgozását. B-vitaminnal kellene kezdeni a gyógyítást!!! Amit még javasolni tudok, saját tapasztalat, az evangéliumok olvasása. Ha elgondolkodol a beszámolókon, helyes megvilágításban látod a saját helyzeted és a jövőre nézve csodálatos kilátásban lehet részünk.
2018. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tutira segít a B-vitamin, és a magnézium is.

Esetleg próbálhatsz gyógynövényes nyugtatókat is, pl. Nervenpflegen, Sedacur, Valeriana.

Ennek ellenére ne hirtelen hagyd abba a jelenlegi nyugtatót, hanem fokozatosan. Pl. ha most 3x1 szemet szedsz, akkor egy hétig szedhetsz 3x3/4-et, a következő héten 3x1/2-et, a harmadik héten 3x1/4-et, a negyedik héten már csak reggel és este a negyedet, aztán meg ezek közül az egyiket kihagyhatod.

Lehet ennél is lassabban, vagy esetleg gyorsabban is, de akkor lehet, hogy lesznek elvonási tüneteid.

2018. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4. Az mit csináljon aki akár mennyit olvassa az evamgéliumokat nem hisz benne? Engem pl már kifejezetten idegesítenek sokadik olvasásra.
2018. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hatosnak: Olvass el egy másik fordítást (nem tudom, hogy melyiket olvasod, de az biztos hogy nem egyformán jó fordítások) és olvasd a zsoltárokat. A zsoltárok úgy íródtak, hogy meggyógyítsák az lélek sebeit. Viszont megbízható magyarázat nélkül nem érthetőek és ezért sok embert zavarba hoznak.

A B-vitamin, magnézium, omega 3, gyógynövények, a testmozgás nem hülyeségek, hanem követendő tanácsok.

2018. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!