Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichologus tudna azzal...

Egy pszichologus tudna azzal mit kezdeni, hogy en ejszaka felek a szellemektol?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 14:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%
Jézus Krisztus minden rossz szellemen uralkodik, ezért a Benne való hit segíthet. Nevének segítségül hívása. Ha hívő vagy nem fogsz félni többet. Sok okkult témával foglalkozón, aki magára szabadított rossz erőket, csak a Jézusban való hit tudott segíteni. (Újszövetségben megtalálod, hogy a rossz szellemeket ki tudta parancsolni Jézus).
2018. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, lehet félreérthető volt a kommentem. Nem azt mondom (mint a hiper karizmatikusok), hogy minden bokorban szellemeket kell keresni. Normál esetben nem foglalkozik az ember ilyesmivel, a természetfeletti ezen oldalával. Csak ha félelmed van, akkor ajánlom, hogy ismerd meg a kereszténységet, bízd magad Isten védelmére, s akkor segítségül hívhatod.
2018. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Szellemekről: mindannyian szellemek vagyunk a testünkben. Létformánk így tevődik össze: test-szellem-lélekruha. De élő emberekkel kapcsolatban a köznyelvben léleknek nevezik a szellemet. Halál után a szellemnek 42-49 nap között át kéne kelnie a Fénybe következmény nélkül, ugyanis addig megmarad a lélekruha és abból van saját energiája. Ezután sok dolog történhet, ami által valóban körülöttünk járnak. De ebbe most nem megyek bele.

Ettől függetlenül én is úgy gondolom, hogy ezek nálad valamilyen belső frusztráció eredményei. Gondolj arra, hogy te magad is Isten vagy és nem bánthatnak téged. Sőt: nincs körülötted semmi. Talán már ezzel elérsz valamit és nem kell félned.

2018. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
A gondolatoknak erejük van. Ha rosszra gondolsz, rosszat vonzol be. Boldog vagy, erős vagy, megvéded magadat, és elkerül a rossz. Ennyi a titka. :-)
2018. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Kedves Előző, ne az ezotéria tanításaiban bízzál. Bármilyen mesét leírhatnak. A vonzás törvénye empátia nélkülivé tesz a szenvedők felé, vagy akikkel rossz történik. Szellemileg sekélyes irányba visz a pozitív gondolkodás hajszolása, a "negatív energiák" kerülése. A kereszténység azt tanítja, hogy ne magunkban bízzunk, hanem Istenben. Ajánlom neked a Zsoltárok könyvét!
2018. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ez nem ezotéria, hanem a spirituális igazság. Inkább neked nem kéne így nyomatni mindenhol úgyszólván egy olyan dolgot vagy hitvilágot, ami teljesen kitekert mindent és nem az igazságot mondja el. Az én spirituális hitem a vallások ellen áll, úgyhogy nem jól találtál meg. De nem szeretnék ezen mindenki előtt vitázni. Amíg el vagy vakulva egy téves eszmében, addig úgy sem lehet zöld ágra vergődni. Esetleg rákeresel magadtól és talán a szellemed érezni fogja. Legkésőbb a végnél úgy is megtudod.

Maradjunk annyiban velem kapcsolatban, hogy rohadtul sokat megéltem ebben és nem vagyok sekélyes. Boldog vagyok, hogy megismertem az igazi világot.

2018. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Plusz Istenből vagy az Isteni Áramlatból jöttünk, így mindannyian Istenek és egyenlőek vagyunk. Senki nem más és semmi nem elítélendő. Ha magamban hiszek, akkor ugyanúgy Istenben hiszek. Plusz energiákkal és gyógyítással foglalkozok. Mint Jézus. Have a problem?
2018. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem a te személyednek szólt a sekélyes címke, hanem az ezoterikus irodalomnak. Persze nyilván annak is van gondlom klasszikus irodalma. Mi nem vagyunk istenek, mert nem mi teremtettük ezt a világot, ezt a földet, se a benne lévő élőlényeket, stb.


Ha tudsz angolul nagyon ajánlom alábbi videót:


The Transformation of a New Age Medium

https://www.youtube.com/watch?v=dlqZBkY9Pk8


illetve ezt a könyvet:


Warren Smith: False Christ coming, does anybody care?


pont azt veti össze, hogy milyen „posztulátumai „vannak a mai ezotériának (legfontosabb az, hogy „mi istenek vagyunk”, nincs bűn, nincs Sátán, Jézus csak egy nagy tanító volt, „te is lehetsz Krisztus”) összevetve a kereszténység tanításaival, azaz Jézus tanításaival.


Külön tárgyalja pl. Neal Donald Walsh, Barbara Marx Hubbard, illetve a Course in Miracles szerzőjének tanításait, akik mind azt állítják Istentől, sőt Jézus Krisztustól kapták tanításaikat!

2018. márc. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Egyébként, hogy gyógyítassz energiákkal, az sajnos nem jelenti azt, hogy az energiák Istentől jönnek. A Sátán és csatlósai is tudnak gyógyítani, de a távlati céljuk, az ember megkötözése, Istentől való eltávolítása. Ajánlom figyelmedbe Johanna Michaelson: The beautiful side of evil c. előadását, aki maga is szellemek iránt érzékeny volt, és egy nagy gyógyító mellett segédkezett.

https://www.youtube.com/watch?v=K6Qy1j2LBmU


Illetve egy reiki gyógyító:

https://www.youtube.com/watch?v=q6-kK8i4yc8

2018. márc. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ezeket a térítőket ki kéne innen tiltani!
2018. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!