Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, hogy bizonyos...

Az normális, hogy bizonyos emberek ellenszenvesek számomra, és azokkal nem igazán beszélek?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, ezek általában a bunkó, rossz emberek. Számomra ők nagyon ellenszenvesek, és úgy vettem észre, én is számukra. Gyorsan megérzem a "gonoszt", és kerülöm. Lehet, hogy ez csak gyávaság, nagyon félénk vagyok. Én szívem szerint, ha lehetne, harcolnék ellenük, szerintem nem igazság, hogy egész életükben csak ártanak másoknak, szemétkednek másokkal, rosszat akarnak másoknak, ártatlan embereknek ártanak.

2018. márc. 20. 18:30
 1/4 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális. Jól is teszed. Én is elkerülöm amennyire lehet az ellenszenves embereket
2018. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én több, mint 7 milliárddal nem vagyok beszélőviszonyban.
2018. márc. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából normális.Nem kell mindenkit szeretned.És ha többször beigazolódott kisugárzás alapján,hogy ki az,aki ártani fog neked,akkor hallgass a megérzéseidre,és fölösleges idegeskedést,fájdalmat stb,spórolsz meg vele.

Egy valamit azért tarts szem előtt:minden gonoszkodó ember szerencsétlen.De nem mindegy,ki az,aki ki is akar lépni a nyomorából,és ki az,aki lustaságból,gőgből,szórakozásból bánt másokat.Előbbi verzió azért megérdemel egy esélyt(ebből a típusból jóval kevesebb van)utóbbit azt kerüld jó messzire,ha teheted!

2018. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, ha a megérzéseid jók, akkor tartsd távol tőlük magad. Nálam is bevált.
2020. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!