Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudok szerezni xanaxot?

Honnan tudok szerezni xanaxot?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges ember vagyok, itthon már szétvertem a falat és van olyan amikor nem tudok 20 percen át lecsillapodni, ordítok, szétverek mindent. Ezeket elmondtam a háziorvosnak, aki ezek után csak annyit mondott, hogy próbáljak meg lenyugodni egy nyugodt zenével vagy feküdjek be az ágyba. Nyugatatóra lenne szükségem, de nem írja fel. Hogyan lehetne másképp beszerezni nyugtatót?

2018. márc. 23. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter
2018. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Nem vagy véletlenül gyógyszerfüggő? Vagy alkoholista? Oka van annak, ha egy orvos kifejezetten elzárkózik! Ne akard internetről beszerezni a gyógyszert, mert azt senki nem ellenőrzi, fogalmad nem lehet róla, hogy mi van benne. Az idegességednek az okát kell megszüntetni, dühkezelést pszichológustól lehet tanulni, illetve tanulhatsz jógát, autogén tréninget, sportot.
2018. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy pszichiátert.
2018. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!