Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érettségire készülök, kezdek...

Érettségire készülök, kezdek kikészülni, hogyan mondjam el az orvosomnak hogy írjon fel xanaxot?

Figyelt kérdés
már lassan aludni se bírok, mert mindig az érettségin kattog az agyam
2018. febr. 13. 23:27
1 2
 1/13 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Eltompít, addiktív, főleg nem érettségi előtt kellene. Nem is fogja felírni, ha normális.
2018. febr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2018. febr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Nyugodtan menj el hozzá és fog felírni valamit. Jobb lenne egy 1/2 Rudotel neked. Én is azt adtam a lányomnak vizsgaidőszakban. Nem erős, de kellemesen ellazít, és tudsz tőle gondolkodni. Függőség sem alakul ki.
2018. febr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugiiii :) Mégis minek idegeskedsz már most?? Több hónapod van még az érettségiig. De ha már ott leszel időben, akkor is teljesen felesleges lesz rágörcsölnöd, idegeskedned. Teljesen feleslegesen paráztatnak a tanárok rá az érettségire, sokkal egyszerűbb lesz, mint azt most gondolod. Semmi olyat nem fognak kérdezni, amit nem tanítottak. És ha szépen felkészülsz, sokat gyakorolsz akkor simán jó eredményeket fogsz elérni mindenből. Ráadásul tudom ez most hihetetlennek tűnik, de nem az érettségi eredménye fogja meghatározni az életedet. Gyógyszert senki nem fog emiatt felírni, óriási butaság lenne egy ilyen miatt bármilyen gyógyszert is szedned. Igyál inkább gyógynövényteát, sportolj és relaxálj néha, hogy utána még jobban menjen a tanulás.

Amúgy mellékesenha ennyire parázós vagy, akkor egyetemre inkább ne menj, ott egy vizsgaidőszak olyan, mint egy érettségi és ott még olyat is kérdeznek sokszor, amit nem tanítottak. :D

2018. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
az erettsegi egy majom is megtudja irni 2-es, 3-asra. ott az atlasz es a fuggveny tablazat. ha meg nem tudsz par honap alatt nehany tetelt bemagolni amit elvileg 12-13 evig tanultal akkor sajnalatos.az idegeskedessel csak rosszabb lesz... ez csak egy sz**ros papir
2018. febr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
ja es meg mielott valaki belekotne a helyesirasomba megelozom: csak amiatt lett 4es a magyar erettsegim mert ugy irtam mint a moslek es lettek helyesirasi hibaim. egyebkent aki meg nem tud ertelmezni egy szovegertest meg rizsazni valami irodalmi murol 3-4 oldalt az magara vessen.
2018. febr. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6: Iskolája válogatja, mik a követelmények. Nálunk 1 helyesírási hiba 1 jegy levonás, 2 helyesírási hiba 2 jegy levonás, 4 helyesírási hiba megbukás... Elemzésnek pedig nem fogadnak el rizsázást, konkrét irodalomtörténeti és esztétikai szempontoknak kell megfeleljen. Én majdnem 4-est kaptam érettségin, miközben a felvételim maxpontos lett. Ennyit erről.
2018. febr. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

hát 5-ös, kétlem, hogy neki kettes vagy 3as lenne a cél.

Egy emelt matek vagy egy biosz érettségit légyszi írj már meg nekem függvénytáblázatból, de ne 3asra, mert azzal továbbtanulni államin nem hiszem, hogy lehet....

2018. febr. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én anno Betalocot kaptam érettségi előtt,mert ritmuszavarom is volt a szorongástól. Egy fél szem elég volt,ha már nagyon rosszul voltam. Szerintem azt felírja a dokid.
2018. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is idén érettségizek, neked is meg kéne találnod azt a módszert, amivel ki tudsz kapcsolódni. Nekem a nagy séta, egy jó könyv/zene és a stresszoldó színező vált be. 2 óránként mindig tarts szünetet, mozogj, szellőztess, igyál meg egy-két pohár vizet. Nem szabad ennyit agyalni rajta, tudom, milyen, de szerencsére a végzős évemre sikerült legyőznöm (igaz, csak pszichológus segítségével). Gondolom, szeretnél továbbtanulni. Ha már az érettségire is így ráfeszülsz és nem tudod elengedni magad, akkor mi lesz egyetemen?
2018. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!