Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire bízhatok benne?

Mennyire bízhatok benne?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam, hogy ideje lenne elmenni pszichológushoz, csak félek egy picit, hogyha bizonyos dolgokat is elmondok, akkor tehet-e valamiféle feljelentést? Nem attól félek, hogy engem, mert semmi oka nem lenne rá, hanem mást. Nem akarok senkinek bajt, csak feldolgozni a problémát.

Rengeteg problémám van, és képtelen vagyok megoldást találni. Alapvetően jó problémamegoldó készségem van, de valahogy nincs kedvem élni, és ez már másfél éve. Nehéz feldolgozni egy megerőszakolást, egy olyan életet, hogy egész életemben szinte sosem volt barátom, és egy pszichopata barátnőt, aki vert, karmolt, fenyített, arcon köpött és nyilvánosan megszégyenített és a többi.

20f



2018. márc. 24. 21:03
 1/2 A kérdező kommentje:
*jó problémamegoldó készségem volt.
2018. márc. 24. 21:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan menj el, barmit elmondhatsz neki, tartja a titoktartas!
2018. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!