Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hallottam, hogy ha valaki...

Azt hallottam, hogy ha valaki hosszába, nem pedig keresztbe, vágja meg magát az hamarabb elmúllik, begyógyul. Igaz ez?

Figyelt kérdés

2018. márc. 31. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igaz. A sebgyógyulást nem az befolyásolja, hogy most vízszintesen vagy függőlegesen vágja meg magát az ember.

De amúgy miért kérdezed? Talán vagdosni akarod magad?

2018. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem régibe vágtam pár sebet vízszintesen az alkaromon.
2018. márc. 31. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez valami trollság, amit hallhattál. Én pont ellenkezőleg hallottam, hogy aki tényleg igazán meg akar halni, az hosszában vág.
2018. ápr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

légyszi, valami jobb hobbit keress a vagdosásnál!

Semmi, de semmi értelme nincs azon kívül, hogy tönkreteszed magad.

Amikor úgy érzed, hogy vagdosnod kell, gondolj másra, valami pozitívra, egy jó dologra, ami fontos lehet az életedben. Gondolj arra, hogy mi az, ami tök jó az életedben, és amiért hálás lehetsz. Már az is benne van, hogy megszülettél, és élsz. Sokaknak ez sem jut. Az élet szép, de meg kell látnod a szép oldalát. Meg kell találnod azt, amiért te személy szerint szeretsz élni.

Sportolj, olvass, hallgass meditációs zenét, sétálj egyet a jó levegőn, önkénteskedj, segíts másoknak, nevelj növényt, járj olyan emberek társaságába, akiknek hasonló az érdeklődési körük. Bárki, aki egyetért azzal, hogy vagdosod magad, vagy azt mondja, hogy megért, az nem a barátod. Ne tedd ezt. Az élet veled van, és nem ellened. Hajrá!

2018. ápr. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!