Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdődött minden.

Teljesen normális tini lány voltam.De egy hete teljesen megváltoztam.

Ha valaki megkérdezi jöhet_e,vagy én mennék_e hozzá egyből a válaszom nem.Pedig nem ezt akarom mondani.Nem tudok mit tenni,mintha ilyenkor átvenné valami felettem az irányítást.Nagyon nyitott voltam,mostmeg.....sorba kérdezik mi történt velem.

Már csak annyi maradt meg amitől szerintem kezdődött ez az egész,hogy teregettem és egyszercsak valami átkapcsolt és egy percen keresztül hangokat hallottam.Olyan volt,mintha sok ember körbe vett volna és,ilyen sziszegő hangon beszélt volna hozzám.Abba a pillanatba amikor ez megtörtént sírógörcsöm lett.Bekapcsoltam a zenét és a szöveg megváltozott...Ugyanazok a hangok jelentek meg a zenébe és a szöveg helyett átkoztak engem.Levettem a füllhallgatót és halvány bogarak másztak a falakon,forgott velem a világ.Nagyon megijedtem.

Azóta filmet se szeretek nézni,mert ha megint rám tör ez az "ötperces" besokkolok.Zenét is csak valami zongora,hegedű darabokat hallgatok.Akárhova nézek hullámzanak a tárgyak.Pár órával ezelőtt emlékszem,hogy mentem aludni és arra keltem,hogy a kezemmel felfelé vagyok és nemtudtam,vagyis ha nagyon akartam volna háthhh....nehéz elmagyarázni.Nemvoltam magamnál és képtelen voltam megmozdulni.Nem éreztem semmit.Mintha valami tartotta volna a kezemet.Sokszor arcokat,alakokat látok felém közelíteni közbe valami sivító hangot hallok.Borzasztó érzés.

Ezek ellen kb. mindig zenét hallgatok,ha van rá

lehetőségem.Szüleimnek feltűnt és ezért gyakran elakarják tőleü venni a mobilt.Erőltetik néha a filmnézést.Olyan szívesen elmondanám nekik mi nyomaszt,de félek.Mikor a híradót nézem néha rám néz

az ember és beszél hozzám,hogy késő van menj már aludni,stb.Amikor suliba vagyok sokszor látok pillangókat repkedni felettem.Csak bámulom,mert

félek nincs is ott.Ezt abból következtetem,hogy senki nem néz oda.Félek,hogyha szüleim rájönnének,vagy én mondanám el őrültnek néznének.Ha tovább fajulna a helyzet és a pszichiátriára kerülnék,hogy mennék utána suliba? Mindenki tudna róla.Már meglennék bélyegezbe "pszichiátriai beteg".Nagyon félek.Már aludni se tudok.Hajnali 1,2_től hamarabb nemtudok elaludni.Segítség!

Nagyon félek mi lesz belőlem.



2018. márc. 31. 23:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
24%
Belőled író lesz! Ilyen jó storyt rég olvastam 😶
2018. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Juj, de izgi. Úgy irigyellek... a fantáziádért. Na most menj szépen aludni, reggel pedig ne egyél túl sok csokitojást, gyerkőc.
2018. márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Erről beszélek.Senki se hisz nekem.Tudod mennyi erőt kellet magamban összegyűjteni,hogy ezt kiírjam?(a 2. valaszolónak)
2018. márc. 31. 23:43
 4/29 anonim ***** válasza:

Az étkezési szokásaidban nem változott meg valami?

Vagy valamilyen élelmiszer alapanyagot nem vesztek más helyről?

Valamelyik kajának nem változott meg a megszokott íze?


Az elmondásod alapján arra lehet következtetni, hogy valamilyen hallucinogén anyag jut a szervezetedbe. Vagy a kajával, vagy az innivalóval. Vagy a valamilyen egyéb módon - például a bőrödön keresztül.

2018. ápr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb,ha valaki ezt olvassa és ismer nagy valószínűséggel tudni fogja kiről van szó.
2018. ápr. 1. 00:07
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla,hogy valami megváltozott volnana kajával kapcsolatban.
2018. ápr. 1. 00:09
 7/29 anonim válasza:

Szia én diagnosztizált skizofrén vagyok.

Nekem ugyanígy kezdődött ez az egész.

Közép fázisba vagy kb.

Aki esetleg skizofrén segítsen neki privibe.Nekem is szügdégem lett volna még anno egy kis csevegésre.Nekem nincs időm,de készítsétek fel a következményekre.

2018. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
ÚRISTEN
2018. ápr. 1. 10:09
 9/29 A kérdező kommentje:
Az meg mi??????
2018. ápr. 1. 10:09
 10/29 A kérdező kommentje:
?
2018. ápr. 1. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!