Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolárisként soha nem lesz...

Bipolárisként soha nem lesz "jó" munkám?

Figyelt kérdés

Bipoláris vagyok 12 éve diagnosztizáltak. KB havonta új munkám van, képtelen vagyok sokáig meglenni egy helyen. A legutóbbi munkámnál össze vesztem a főnökömmel, sajnos az én hibámból. Félek, hogy soha nem leszek teljesen önellátó.

Van párom, ő még jól viseli, viszont nem élünk együtt. Nem szeretnék nyűg lenni a nyakán, nem szeretném, hogy neki kelljen eltartania.

Mit tegyek? Milyen munka lenne ideális? Kinek hogyan sikerül a munka világában boldogulni?



2018. ápr. 3. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni kezelni az érzelmeket ami évek kérdése. Nekem is sokba telt. Olyan munka vált be, amihez mozognom kell, jönni menni, nem egy helyen 8 órát letölteni.
2018. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A(z online) távmunka jó lehet, nem kell idiótákkal lenned egy légtérben.
2018. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan munka kéne neked, amit egyedül végzel.

pl vállalkozás-kisbolt, vagy valami online munka

2018. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichoterápia. Nem csak gyógyszerek. Magánorvos, terápia, önfejlesztés, fejlődés.
2018. máj. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!