Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, utálom a...

Depressziós vagyok, utálom a munkám már az öngyilkosságon gondolkodom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szégyellem ami velem van,de rémesen érzem magam. A családomat nem érdekli a bajom.
2017. máj. 11. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a munkád?
2017. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg hogy mi. Nem szeretem csak belekényszerültem hogy csináljam. Állandóan fáradt vagyok.
2017. máj. 11. 17:49
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia! Mindenképpen gondolkozz el a munkahely váltáson, mert az ember rengeteg idejét tölti ott, és igen nagy hatással van a mindennapi életedre. Sokan gondolkodnak nap, mint nap az öngyilkosságon, azonban az ilyen hangokra nem szabad hallgatni. Mindig lehet jobb és mindig lehet rosszabb is, ezt sose felejtsd el. Örülni kell annak, hogy az ember holnap is láthatja a napot felkelni. Természetesen mindenképpen keress fel egy pszichológust is, aki meghallgatja a problémáidat, hiszen ő kész megoldásokat is tud neked adni, nagy gyakorlata van ebben. Nem szégyen ilyen orvoshoz elmenni,sokat fog segíteni neked.
2017. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a munkád. Én is így voltam, hiába volt biztos hely, meg erzsébet utalvány, ha hányinger kerülgetett már ott bizonyos dolgoktól. A céget akin keresztül ott dolgoztam azt sajnálom, mert azóta sem találok hozzájuk hasonló céget :( De még mindig jobb a munkanélküliség, mint strokot kapni a sok mar.hától! Ha nagyon rossz merj felmondani! Én is csak ezt tudom ajánlani, mert rá megy az ideged, életed
2017. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!